Sayfa 341/685 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Arkadaşlar önceleri spor hisseleri borsa düşünce veya yükselince pek etkilenmezdi. Hele ki çok düştü sonraki düşüşlerde tepkisiz kalırdı. Nezaman ki bu açığa satış yaygınlaştı. Düşerken daha da düşmeye devam edebiliyor. Önceden kötü günde çıkmasa da satan da olmazdı sabitlenirdi kağıt. Şimdi adamda hisse olmada da satıyor.hele ki kulüp destek çıkmıyorsa gönül rahatlığı ile basıyor herkes. Belki de kulübün kendisi. Bugün 3 liradan elinde kağıt olmayan yine sattı. Yarın toplar 2.60 dan. Halbuki yönetim şirketine sahip çıksa 350 den kitler adama malları

netturko Guest
    Aleni soygun ya başka bisi değil medya ile organize 10 aydır organize soygun yaptılar tonlarca para kazandı kasa doldu dediler gelinen duruma bakın

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
    Faize harama bulaşmayalım dedik geldik bu boka bulaştık altın kapılarımız kan oldu tayfun

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

genel para girişi / para çıkışı

5. Piyasa 160 mln $ son düşüşle en son bu piyasa değerini 2008 Demirören zamanında kapıda icra memurları dolaşırken görmüştü varın gerisini siz hesap edin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. yıllardır bu topiği takip ediyorum, 1,8'lerden 6,50'lere giderken de ağlama duvarıydı şimdi de ağlama duvarı... Sebebi de gayet açık, spor hissesi kumar hissesidir; kolay kazanç vaat eder ama her sefer kazanan kasadır. Buraya bu binlerce kez yazılmıştır ama değişen bir şey yok, yarın bir gün borsaya giren mehmet, selim, hasan, ceyda, zeynep, elif, hakan yine ilk bir iki ayında spor hisselerine bulaşacak, şanslıysa kurtaracak kendisini şanssızsa parayı kaptırıp kaçacak... Hakkınızda hayırlısı olsun, kötüyü fiyatlıyor şu an, en kötüyü... Yani dibi nereye kadarsa sürecekler, sonrasına bir iki gün sert tepip 3 üstünde bir yer edinip gelecek sezonu bekler artık...

7. Ortam gergin ve belirsiz. Yatırımcıların haletiruhiyesi iyi değil. Böyle bir hengamda müstehzi ifadelerden kaçınalım. Yangının üstüne benzin dökmeyelim. Kimse kimseyi üzmesin. Kırmasın...

8. Bir sponsorluk yada olumlu bir haber gelecek gibi sezinliyorum, grafiklere bakinca. Eger olursa sert tepki verir ama sert cikisin kalici olacagini sanmiyorum...
    Yorumlarim ve paylasimlarin kesinlikle "Yatirim tavsiyesi" niteliginde degildir!!!

Sayfa 341/685 İlkİlk ... 241291331339340341342343351391441 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •