Sayfa 364/685 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bedelliyi yapabilmek için krediyi nasıl çektiğimizi biz biliyoruz diye bişey diyor bizim fiko neden bahsediyor eskidenmi böyle bişey oldu hatırlamadım.

2. Başkan sermaye artırımı meselesinde -di'li geçmiş zaman kipi kullandı. 2013 ten bahsetti.. Bedelli yok.. Şimdilik.. Ama borç meselesinde "bırakın dağınık kalsın" modunda...

netturko Guest
    98 binden 103 bine geldi endex akbabalar mala doymadı bjk aynı yerinde gelde sen bu kâğıda operasyon yapılmadina inan

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    98 binden 103 bine geldi endex akbabalar mala doymadı bjk aynı yerinde gelde sen bu kâğıda operasyon yapılmadina inan

Bugün de karanlık odada en düşük yerden kapattı.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Bugün de karanlık odada en düşük yerden kapattı.

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Batırdı adamlar ya dolar altın aldı basını gitti bu ne vindansizlik hırsızlık alttan maliyet düşürduk hicmi tepki yok oda biliyor yukarı çıkartırsa saticam... galibin kağıtlarını geçti ya soygunculukta....

6.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Batırdı adamlar ya dolar altın aldı basını gitti bu ne vindansizlik hırsızlık alttan maliyet düşürduk hicmi tepki yok oda biliyor yukarı çıkartırsa saticam... galibin kağıtlarını geçti ya soygunculukta....

Endeksin bugünkü çıkışına aldanmayın, ana yön aşağı doğru, ytd

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu kağıt operasyon yedi, toparlaması zaman alabilir. Yeni sezona kadar yatay takılır sonra beklentilere göre yeniden 3 üzerine atmasını bekleyelim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugün gs'nin sayfasına girdim ilk defa. Yazılanlara bir bakayım dedim. Okudukça geçen sene burada türeyen porsuk çiçekleri geldi aklıma... Porsukların kırmızı çiçekleri göz alıcıdır ama olur da bakmaya doyamayıp doymak istersen önce felç eder seni; sonra da... Bedenin zayıfsa alır canını. Bu porsukların isimleri mıh gibi aklıma çakılı. Bunlar da önce güzel, bakmaya doyulmaz renkli grafiklerini paylaşırlar, sonra da ağdalı iç gıdıklayıcı cümleleri ile yok şuradan dönecek, şurayı kırarsa önü açık, şurayı geçerse şu. Eskiler hatırlar ne diyordu üstat ! porsuk: "bu hissenin krizsel dibi 4,60 tır..." Şimdi de bu otların muadilleri gs de türemiş. Masum/mazlumların boğazlarında düğüm olmak için ümit enjekte ediyorlar. Ben de dahil ne kadar insanın hakkına girdiyseniz boğazınızda kalsın inşallah. Sizin değil ailenizin kefen parası olsun. Ben saflık/enayilik edip aldanmıştım ve bu 2.5 sene içerisinde de çok pahalı olan dersimi aldım. Kendimden ümit kestim de o insanlara acıyorum. Taşlanacağımı ve/ya spek adamı (o da ne demekse) ilan edileceğimi bildiğim için hiçbir işe yaramayacağını bildiğim için elimden sadece dua etmek geldi. Allah kurtarsın...

Sayfa 364/685 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •