Sayfa 37/685 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hepimiz daha çok bekleriz bu sene bjk hikaye var ama icraat olmaz sebebi ligde baya kötü gs maçını da büyük oranla kaybedicek gibi yeni gircek olan varsa bulaşmasın derim zararda olan bizlerde zarara devam hem parasal olarak yıpranıyoz hemde moral olarak çöküyoruz allah sağlık versin diyoruz yapacak bir şey yok biz istedik aldık belki bir şeyler olur 3,5 harçlık olur diye tabii bizim zarar bayaa bi üst seviyede bittirdim gibi 2 yılı geçti dikkat edin derim 6 lardan girdim 7 veya 8 olucak ya havamızı aldık dolar olarak param pul keşke diyorum ama boş malesef benim bildiklerim bunlar kendinize iyi bakın.

2.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Hepimiz daha çok bekleriz bu sene bjk hikaye var ama icraat olmaz sebebi ligde baya kötü gs maçını da büyük oranla kaybedicek gibi yeni gircek olan varsa bulaşmasın derim zararda olan bizlerde zarara devam hem parasal olarak yıpranıyoz hemde moral olarak çöküyoruz allah sağlık versin diyoruz yapacak bir şey yok biz istedik aldık belki bir şeyler olur 3,5 harçlık olur diye tabii bizim zarar bayaa bi üst seviyede bittirdim gibi 2 yılı geçti dikkat edin derim 6 lardan girdim 7 veya 8 olucak ya havamızı aldık dolar olarak param pul keşke diyorum ama boş malesef benim bildiklerim bunlar kendinize iyi bakın.
    adam häkle beyler:-)daha ne diyeyim

3.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bu yazının anlamı :

Biz(bankalar) sana kredi vermeyi uygun bulmuyoruz .....

burada KY olarak mangalda kul bırakmıyoruz ........özür..

ben satıp kurtuluyorum....

kusura bakmayın ....

brut takas a kadar , 2 lere kadar yolun var ....

derneği iflas erteleme ye kadar götürürsün ....

bankalar kredi verme yi risk li görüyorlarsa ....

baska birşey yazılmaz ....

adios

4. Eyvah döviz yine koptu gidiyor deniyor amma velakin bu dövizli kredilere bi dur diyen Allah’ın kulu yok.. Bakalım bu sarmal nereye kadar devam edecek..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Kusura bakmayın ama o kadar da uzun boylu değil! Fener derbisinde Negredo'nun nizami golü (Bein Sports'un piero'suna göre Negredo'nun pozisyonu 77 cm ofsayt olmadığı ortaya çıktı) ofsayt gerekçesiyle verilmedi. O maçtan sonra "nasıl olsa oynasakta hakkımız yeniyor" düşüncesi takımın moral ve motivasyonunu bozmuş ve ligte isteksiz oynamalarına sebebiyet vermiştir. Böylesine büyük gelişmelere ve sonuçlara sebep olan, yanlış kararlar veren hakemlere; süper ligde görev verilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by geos Yazıyı Oku
    bu yazının anlamı :

Biz(bankalar) sana kredi vermeyi uygun bulmuyoruz .....

burada KY olarak mangalda kul bırakmıyoruz ........özür..

ben satıp kurtuluyorum....

kusura bakmayın ....

brut takas a kadar , 2 lere kadar yolun var ....

derneği iflas erteleme ye kadar götürürsün ....

bankalar kredi verme yi risk li görüyorlarsa ....

baska birşey yazılmaz ....

adios
    Brüt takas, 2'ler ne oluyoruz, hayırdır?

7.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Hepimiz daha çok bekleriz bu sene bjk hikaye var ama icraat olmaz sebebi ligde baya kötü gs maçını da büyük oranla kaybedicek gibi yeni gircek olan varsa bulaşmasın derim zararda olan bizlerde zarara devam hem parasal olarak yıpranıyoz hemde moral olarak çöküyoruz allah sağlık versin diyoruz yapacak bir şey yok biz istedik aldık belki bir şeyler olur 3,5 harçlık olur diye tabii bizim zarar bayaa bi üst seviyede bittirdim gibi 2 yılı geçti dikkat edin derim 6 lardan girdim 7 veya 8 olucak ya havamızı aldık dolar olarak param pul keşke diyorum ama boş malesef benim bildiklerim bunlar kendinize iyi bakın.
    Bence Galatasaray'ı yener!

8. gsaray'ı yenerse , şampiyonlar liginde üst tur için şeker bi kura çekerse, ligde devre arasına telafi edilebilir bir kaç eksik veya başabaş puanla girerse, devre arasıda iyi paraya adam veya adamlar satar kasaya parayı koyarsa; bu kağıt kaçlara çıkabilir en fazla beyler? Aralık sonu-Ocak başından bahsediyoruz....varmı tahmin?

Sayfa 37/685 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •