Sayfa 371/685 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    .............
    Son düzenleme : netturko; 24-05-2018 saat: 17:45.

netturko Guest
    Arkadaşlar herkes e devletten şikayette bulunsun 2 yıl şampiyonluk görmüş Heryerde şu şekilde büyüdü diye reklam yapan şirket hissesi böyle düşmez

http://i67.tinypic.com/30nkz61.jpg

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu tahtadaki soytarı kimse bu dolandırıcılıkla kazandığı para yedi ceddinin burnundan çıksın işşallah

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. düştükçe alıma devam ediyorum, bende zaman bol nasılsa yükseleceksin koçumm benimm ... spegin malı da ancak bu kadar olur, mal kaptırdıkça kaptırıyor, aq

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    düştükçe alıma devam ediyorum, bende zaman bol nasılsa yükseleceksin koçumm benimm ... spegin malı da ancak bu kadar olur, mal kaptırdıkça kaptırıyor, aq
    Kaptiryormu adam vurgunu yapmış. merak etme onun zamanı seninkinden daha boldur

6.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Kaptiryormu adam vurgunu yapmış. merak etme onun zamanı seninkinden daha boldur

istediği kadar olsun, %50 değer kaybı var, bu kadar gelire rağmen.. daha ne kadar düşecek ki, güzel bir iki futbolcu satışı, birde iyi bir sponsorlukla tekrar 3 üstüne atacak diye bekliyorum..kimseye yatırım tavsiyesi değildir, şahsi kanaatimdir..

7.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    istediği kadar olsun, %50 değer kaybı var, bu kadar gelire rağmen.. daha ne kadar düşecek ki, güzel bir iki futbolcu satışı, birde iyi bir sponsorlukla tekrar 3 üstüne atacak diye bekliyorum..kimseye yatırım tavsiyesi değildir, şahsi kanaatimdir..
    Isallah kardes benimde temennim bu ama burda aldığını sattığını dillendirme derim

8.  Alıntı Originally Posted by turabnika Yazıyı Oku
    Fikret tırışkayı 21 e alır manuya 35 e satar daha 31 mayısa kadar vaktimiz var . Fikret acıtmadan halleder işi

Tırışkayı alıyormuşuz satarız artık 2 katına

Sayfa 371/685 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •