Sayfa 372/685 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkes e devletten şikayette bulunsun 2 yıl şampiyonluk görmüş Heryerde şu şekilde büyüdü diye reklam yapan şirket hissesi böyle düşmez

http://i67.tinypic.com/30nkz61.jpg

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    muhtemelen şöyle bir cevap gelir. borsada hisseler de hızlı düşüş veya yükseliş yaşanabilir

Halbuki normal borsalarda şirket değer kazandıkça veya spor hissesiyse buna ilaveten başarılar da hisse yükselir

2. Öylr bir kaç haftada tekrar 3 üstüne atmasını beklemeyin. Çok sert satış yedi. Bunun etkisi uzun süre yatay takılmaktır. Spek tekrar mal toplamak ve bezdirmek için 2.20-2.50 arası 6 ay git gel yapar. Sabreden kazanır önümüzdeeki 1 yıl içinde 3 üstüne muhakkak çıkacaktır. Bence tabi.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 5 hatta daha fazla maliyetli insanlar var burada 3 üstüne çıksa ne olur

http://www.hisse.net/topluluk/showth...43#post2216943

Haftalık Hisse Yarışmamızda Final Haftası
    Son hafta tahminlerinizi alalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Maliyet 3,60 mecbur bekliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    Maliyet 3,60 mecbur bekliyoruz

zamanında bir denyo vardı. benle tartışmıştı... bjkas 3ün altına artık inmez rüyanızda görürsünüz diyordu... bjkas... 2.39...

7. Değerli ortaklar... Kolay olmadı ama en sonunda bir ev parası zarar ile bu lanetten kurtuldum. Yatırım şirketini değiştirdim. Güvenmek zorundaydım güvendim. Bu kağıdın yatırım yapılabilir bir kağıt olmadığını 2,5 sene içerisinde aldığım pahalı eğitimle öğrendim. Zamanında ben burada aldanmıştım. Artacak gelirler, vizyon sahibi yönetim, kulübün değişen çehresi.. Hepsi hikaye imiş... Şimdi, amacı gerçekten yatırım yapmak olan benim gibi saflara uyarı babında yazımı yazıp çıkıyorum. Ben yandım siz yanmayın. Benim gibi taraftarlık duygusu ile hareket etmeyin. Gerçekten yatırım yapmak niyetindeyseniz ve zamanınız varsa hiçbir şey bilmiyorsanız sportiflerin üzerini kapatıp kura çekin. En kötü sermayeniz yerinde sayar. Benim gibi dehşet bir zarar muazzam bir zaman kaybı yaşamazsınız. Amacınız bu değilse doğru zamanı iyi tayin edip doğru zamanda satın bu kağıdı apış arası bezine çevirin... Zaman içerisinde istemeden de olsa kalp kırdıysam affola... Zararda olanlara Allah sabır versin. Hepinize bol bereketli kazanç dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar... Kolay olmadı ama en sonunda bir ev parası zarar ile bu lanetten kurtuldum. Yatırım şirketini değiştirdim. Güvenmek zorundaydım güvendim. Bu kağıdın yatırım yapılabilir bir kağıt olmadığını 2,5 sene içerisinde aldığım pahalı eğitimle öğrendim. Zamanında ben burada aldanmıştım. Artacak gelirler, vizyon sahibi yönetim, kulübün değişen çehresi.. Hepsi hikaye imiş... Şimdi, amacı gerçekten yatırım yapmak olan benim gibi saflara uyarı babında yazımı yazıp çıkıyorum. Ben yandım siz yanmayın. Benim gibi taraftarlık duygusu ile hareket etmeyin. Gerçekten yatırım yapmak niyetindeyseniz ve zamanınız varsa hiçbir şey bilmiyorsanız sportiflerin üzerini kapatıp kura çekin. En kötü sermayeniz yerinde sayar. Benim gibi dehşet bir zarar muazzam bir zaman kaybı yaşamazsınız. Amacınız bu değilse doğru zamanı iyi tayin edip doğru zamanda satın bu kağıdı apış arası bezine çevirin... Zaman içerisinde istemeden de olsa kalp kırdıysam affola... Zararda olanlara Allah sabır versin. Hepinize bol bereketli kazanç dilerim.
    geçmiş olsun zor karar. umarım paranızı başka hisseden çıkartırsınız.

Sayfa 372/685 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •