Sayfa 38/685 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    ben vazgeçtim çıkmasından artık kasaya şu kadar bu kadar para girdi deyip ky yi soymasınlarda .... hangi başarıyı fiyatladı şimdiye kadar da gelecek başarı ları fiyatlasın speğin keyfine kalmış.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    gsaray'ı yenerse , şampiyonlar liginde üst tur için şeker bi kura çekerse, ligde devre arasına telafi edilebilir bir kaç eksik veya başabaş puanla girerse, devre arasıda iyi paraya adam veya adamlar satar kasaya parayı koyarsa; bu kağıt kaçlara çıkabilir en fazla beyler? Aralık sonu-Ocak başından bahsediyoruz....varmı tahmin?
    se se se sa . bütün herşeyi olumlu yazmışsın. 10 lira desem inanacanmı. kendi analizini ve değerlendirmeni kendin yap. bunu herhangi biri biliyor olsa zaten paylaşmaz ve yatırmını yapıp bekler. hisse belki 7 lira olacak belki 2 buçuk lira kimse bilemez.

3.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    gsaray'ı yenerse , şampiyonlar liginde üst tur için şeker bi kura çekerse, ligde devre arasına telafi edilebilir bir kaç eksik veya başabaş puanla girerse, devre arasıda iyi paraya adam veya adamlar satar kasaya parayı koyarsa; bu kağıt kaçlara çıkabilir en fazla beyler? Aralık sonu-Ocak başından bahsediyoruz....varmı tahmin?
    Tahmin olumlu haberlerde ele verecegi icin, 3,90:-) abartmaya gerek yok, operasyon yapilali cok oldu buraya

netturko Guest
    bir paket sigara parası etmiyor hissenin değeri bizmi gözümüzde çok büyüttük seni beşiktaş anlamadım gitti

5.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    bir paket sigara parası etmiyor hissenin değeri bizmi gözümüzde çok büyüttük seni beşiktaş anlamadım gitti

Bjk pili bitti.

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 3.99 göründü hayırlı olsun. Gsray macındaki mağlubiyet bjkas nereleri görür düşünemiyorum. YTD.

Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

7. Artık dibi nereye gider Allah bilir. Avrupa, kasa vs hikaye

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
    bu takım kadar parayı seven başka takım görmedim...

Sayfa 38/685 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •