Sayfa 391/684 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Piyasa Değeri (USD)84.976.076,56 USD Beşiktaş
    Piyasa Değeri (USD)100.581.180,22 USD Fenerbahçe
    Piyasa Değeri (USD)138.660.287,08 USD Galatasaray

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Piyasa Değeri (USD)84.976.076,56 USD Beşiktaş
    Piyasa Değeri (USD)100.581.180,22 USD Fenerbahçe
    Piyasa Değeri (USD)138.660.287,08 USD Galatasaray
    Bu hesaba göre bile en basitiyle % 60 ucuz kalmışız.
    Üç kulüp içinde dişe dokunur malı mülkü olan tek kulüp biziz.Onlardan daha az borcumuz var ama kağıt çöp.Ulan nasıl bir orman çocukluğu var anlamadım.
    Geçenlerde bir yerde okudum Türkiye nin en büyük 500 şirketi içinde gelir olarak ilk 100 şirketin içindeyiz.Bizim sıkıntı geçmişten gelen birikmiş borç bu borçlardan bi şekilde kurtulmak lazım oda en basit ve kolayından malı mülkü satıp bu işi bitirmek.Fulyadaki bloklar ve yanındaki altyapı sahası(oraya bir AVM projesi varmış.)borcu halleder şahsen böyle bir beklentim var bu şartlarda bu kulübün idare edilmesi mümkün gözükmüyor pisliği halının altına süpürerek bu işler gitmez.Orman bu durumu biliyor ama camia baskısından korktuğu ve tek başına bu baskıyı göğüsleyemeyeceği için Adalıyla anlaştı yönetime aldı yoksa Adalı buraya ne yapmaya geldi.Santraforunun parasını ödeyemeyen bu yüzden gönderen kulüpte Adalının işi ne manyakmı rezil olmayamı geldi buraya kim bilir neler dönüyordur en sonda bizim haberimiz olur.Hani birazda ben yiyim diye geldiyse neyi yiyecek.
    Yaptıkları her açıklamanın satır aralarını dikkatlice okuyorum bende böyle bir his uyandırdı inşallah yanılmamda burda yeni bir hikaye ile hak ettiğimiz seviyelere geliriz.Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir Benim Derdim Bana Yeter.

Son dönemde şampiyonlar ligi kaymağını yedi artık bu kaynak yok.
    Bu nedenle geçmiş dönemlere göre gelirinde çok büyük düşüş olacak...buda malesef hissenin performansını etkileyen en büyük etken...

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

4.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Son dönemde şampiyonlar ligi kaymağını yedi artık bu kaynak yok.
    Bu nedenle geçmiş dönemlere göre gelirinde çok büyük düşüş olacak...buda malesef hissenin performansını etkileyen en büyük etken...

Dostum fener bedelli açıkladı,gs başkanı da bedelli diyor bu akşam, yakında bir bedelli de bjk ye gelir, spor kağıtları yatırımcıyı tavuk gibi yolma kağıdı olmuş

YTD

Alıntı Originally Posted by selims Yazıyı Oku
    Dostum fener bedelli açıkladı,gs başkanı da bedelli diyor bu akşam, yakında bir bedelli de bjk ye gelir, spor kağıtları yatırımcıyı tavuk gibi yolma kağıdı olmuş

YTD
    Bjk ve ts para bulsalar hemen bedelli yaparlar.valla sevgili dostum bu sportiflerin kurtuluşu çok zor.ancak Mustafa Cengiz bana biraz daha bu işi biliyor gibi geldi... Galatasaray bence kurtuluş için bir adım önde...

Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

6. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.......

7. Hiç çıkmayan düşen dandik bir hisse. bulaşanın elinde kalıyor. 3 kere düşünün alırken. bunu alacağınıza evinize tuvalet kağıdı depolayın daha değerlenir.

8.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Bjk ve ts para bulsalar hemen bedelli yaparlar.valla sevgili dostum bu sportiflerin kurtuluşu çok zor.ancak Mustafa Cengiz bana biraz daha bu işi biliyor gibi geldi... Galatasaray bence kurtuluş için bir adım önde...

Hahaha Mustafa işimi mi biliyor????? Evet bedelli için can atan yatırımcıyı dusunmeyen bir başkan işini biliyor.

Sayfa 391/684 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •