Sayfa 399/685 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Darcheville Yazıyı Oku
    Nereden dönecek bu hisse böyle anlamadım. Bi aralar kıyamet kopsa 3 altı olmaz diyorlardı. Şimdi 1.77e gelmiş bir BJK var. Bu sportiflere akıl ermiyor.
    Bu kadar düşmesini kimse beklemiyordu resmen kağıdı millete döşeyip kaçtılar ne zaman geri dönerler bellide değil takım rezil borç gırtlağa dayanmış bide orman çocuğu var tabi bütün bunları yapan yada göz yuman Oooorrrrrrman çocuğu ******ip gitse bari.

2.  Alıntı Originally Posted by zimbi Yazıyı Oku
    Ey gidi günler.600 milyon liralık hacimden geldiği hacme bak.2 liranın altında 1 hafta beklesin 1 ay içinde 1,55-1,60 görür.ben beşiktaşa 6 yılda bir yatırım yaparım.bu sene hariç kaldı 4 sene.
    1,55-1,60 malesef.

3. Üç sene içinde borcu 100 milyona indiricez deyip nerdeyse 3 milyara dayamakta ne demek bu düpedüz manipilasyon sana inanan insanlar 4 lerden 5lerden mal aldı yatacak yerin yok çoluğun çocuğundan çıksın benim rızkımı yiyeni Allah beter etsin.Paramı pul ettin orman çocuğu.

4. Dolar bazlı grafikte dibinde dibinde bakalım nerelerde ne zaman bitirecek dip çalışmasını, takım toparlamadan cl için ışık saçmadan bir şeyler beklemek en iyi tabirle saflık olur. Ytd.

5. sn.casaubon izin vermiş sağolsun. sportiflerin hali. hata bende ne işim varsa?

6. Araplar, Çinliler, Ruslar, Amerikalılar acilen gelip bu ülkedeki spor klüplerini satın almalılar...Başka çıkış yolu yok...Her sene bir öncekinden daha kötü olacak klüplerin durumu...

Ülkeyi yansıtıyor aslında...

7. Kulüplerin durumu ortada ama asıl korkutucu olan bu durumdan çıkmak için hiç bir girişimin olmaması.Demirören sikti gitti yarın da orman ******ip gider bizde sikildiğimizle kalırız.Ulan ****** sen demedinmi ya para koyucaz yada bişey satacaz diye para koyacak halin yok aç köpek daha neyi bekliyosun biraz daha geç kalırsan götünü satsan bu borç kapanmaz ben demiyorum divan başkanı diyor hemde yüzüne sen hala utanmadan yok şenola para ödeyemedik falan nasıl bir yaratıksın sen ne hale getirdin lan kulübü tüpçüden beter ettin bizi amk.

8. Ulan kaçtan aldınızda bu kağıdı bu fiyattan satıyorsunuz batan geminin malı gibi yaptınız amk orman çocukları

Sayfa 399/685 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •