Sayfa 401/687 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 5490 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Darcheville Yazıyı Oku
    1.50 olursa daha çoook can yakacak demektir. Böyle bir düşüş ben görmedim. Galip ağa yapmadı bu BJK speğinin yaptıgını be... 6.50 nere 1.50 nere sanırsın bedelli yaptı da bölündü. Bu zarar anlatılmaz. Allah hissede olanlara sabır versin. Bu sene BJK şampiyonluğu kovalar
    Besiktas borç batağında bizim gibi saftirik keyin 3 kuruş parasına kadar göz dilecek kadar perişan haldeler spekle anlaşmalı keyin sırtından kırbacı eksik etmiyorlar 6 tl. Fiyatlardan istikrarlı bir şekilde bize kitlediler sağlam kazıklandık

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Haftalıkta PU var...bakalım nereden dönecek?
    "Cehennem boşalmış olmalı, tüm şeytanlar burada..."
    W.Shakespear.

3.  Alıntı Originally Posted by Erkan-N Yazıyı Oku

Haftalıkta PU var...bakalım nereden dönecek?
    1500. Defa PU var sanırım bu hissede, dönmesi için futbol takımı umut vermeli, dünkü galibiyet bile umut vermedi ne taraftara ne de yatırımcıya. Olası Başakşehir mağlubiyetini fiyatlayacaktır bu hafta, bist'in erimesi de bu düşüşe kol kanat oluyor şu an için. Ytd.

Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    1500. Defa PU var sanırım bu hissede, dönmesi için futbol takımı umut vermeli, dünkü galibiyet bile umut vermedi ne taraftara ne de yatırımcıya. Olası Başakşehir mağlubiyetini fiyatlayacaktır bu hafta, bist'in erimesi de bu düşüşe kol kanat oluyor şu an için. Ytd.
    çoğunda da çalışmış....Sabır biraz
    "Cehennem boşalmış olmalı, tüm şeytanlar burada..."
    W.Shakespear.

5. Bu düşüşün başka bir sebebi olmalı amk çocuklarının bildikleri bizim iş işten geçtikten sonra haberdar olacağımız bir durum var yoksa Başakşehir mağlubiyetini fiyatlıyor falan zannetmiyorum yenersek % 20 mi yapacak amk kağıdı

6. bir beşiktaşlı olarak sana güvendiğim güne lanet olsun . maliyet 429 iyiki her dustüğünde almadım. şu anda bile 11000 zarar var.

Dahada ne maçına giderim , ne kartalyuvasından urun alırım. batırdın zaten umarım satarlar da kurtarırız.

7.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Bu düşüşün başka bir sebebi olmalı amk çocuklarının bildikleri bizim iş işten geçtikten sonra haberdar olacağımız bir durum var yoksa Başakşehir mağlubiyetini fiyatlıyor falan zannetmiyorum yenersek % 20 mi yapacak amk kağıdı
    Sebebi bedelli diyecem ama buralardan bedelli de yapamaz vardır aşağılarda bir hedefleri, bakalım nereye kadar çekecekler, 2 yıl aradan sonra 1,70 ten çerezlik alıp mallandık bakalım, bir beklentim olduğundan da değil, spor hissesi şu olacak bu olacak demek saçma zaten, aldım koydum kenara başakşehiri yenerse bazı şeylerin düzeleceği umuduyla aldım, yendiği halde bir cacık olmazsa da şaşırmam dediğim gibi spor hissesi hiç bir mantıkları yok işte. Öylesine aldık koyduk kenara, dursun birkaç ay bakarız duruma göre. Ytd.

8. evet, artık dansss, renk

Sayfa 401/687 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •