Sayfa 403/685 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    Kesinlikle ytd olmakla beraber önümüzdeki günlerde buralardan 3,80 lere uzanan bir hareket bekliyorum. Bakın kesinlikle YTD.
    bir vurdumu 3,80 uzatır diyorsun yani

2.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    O satmak için 1,50 yi bekliyordur
    O denilen şahıs ben oluyorum satmak için değil almak için bekliyorum, ama sanmam daha fazla salacağını, revalüe

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    O denilen şahıs ben oluyorum satmak için değil almak için bekliyorum, ama sanmam daha fazla salacağını, revalüe
    Baba yanlış hatırlamıyorsam sen almak için 4 ü de 3 ü de 2,50 yi de 2 yi de bekliyordun ala ala bitiremedik bi türlü, o kadar olmaz diye bir şey yok, ben 1,70 aldım ama 1,33 e kadar bence koca bir vaha var önünde bir nefeste gelse bile şaşırmam, üzülmem de çerezlik aldım beklentim de yok, yıllar önceden sözüm vardı bu fiyatlara gelirse alacam koyacam kenara diye aldım koydum bakalım

Tahta o kadar komik ki, yukarıdan mallananlar büyük ihtimalle hiç bakmıyor unutmuş durumda, buradan alanlar zaten buralardan vermiyor, o yüzden ne alan var ne satan, vatandaşın biri 10 bin lot alsa aşağı basıyor spek o kadar acınacak hale gelmişler

4.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Baba yanlış hatırlamıyorsam sen almak için 4 ü de 3 ü de 2,50 yi de 2 yi de bekliyordun ala ala bitiremedik bi türlü, o kadar olmaz diye bir şey yok, ben 1,70 aldım ama 1,33 e kadar bence koca bir vaha var önünde bir nefeste gelse bile şaşırmam, üzülmem de çerezlik aldım beklentim de yok, yıllar önceden sözüm vardı bu fiyatlara gelirse alacam koyacam kenara diye aldım koydum bakalım

Tahta o kadar komik ki, yukarıdan mallananlar büyük ihtimalle hiç bakmıyor unutmuş durumda, buradan alanlar zaten buralardan vermiyor, o yüzden ne alan var ne satan, vatandaşın biri 10 bin lot alsa aşağı basıyor spek o kadar acınacak hale gelmişler
    kol bacak kesip çıktım kardeş, 1,91 aldım 2,07 verdim..1,99 dan kademe kademe tekrar mallanıyorum.. bizim ki mal-lanmak baya bir zararım oldu bu kağıtta ufaktan cıkartıyorumm, ama bu sefer portföyü gömecem gibi kademe kademe..

netturko Guest
    Ruhunu paraya satanlar ve onursuz oynayan oyun yavaşlatan başakşehir izledik bu akşam.. fikret orman ekibi tebrikler

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bjkas yi 3,40 tan aldım 2,20 den sattım.. sonra 2 tl den gsray aldım büyük zararla beklemekteyim... spor hisseleri rezalet durumda.. en kötü fener suanda..

7. Bok vardı negredoyu yolladılar. Kabiliyetsiz sürüsü. S.gunes sorumlu negredodan. Yönetimde adam almadı ...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 403/685 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •