Special Days Image
Sayfa 404/684 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. ALGYO sattık buraya geldi. İlk bakışta pek akıllıca görülmüyor farkındayım. Ancak Başakşehir maçının ilk yarısını izledim. Bu takım ligi götürür diyorum. Ne diyim inşallah size de şans getiririm.

2. bu borcu küçülme yaşamadan çeviremezlerdi, negrodo bu yüzden gitti, zaten ekonomimiz kötü idi kur baskısı ile ödeme zorluğuna düşüldü, Adalının gelmesinin sebebide bu sıkışıklığı aşmada taşın altına elini koyacaği sözü verdiğindendir..kısa süre sonra güzel haberler alırız umarım..aldım bekliyorum, düşerse biraz daha alacam..YTD

MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, takımların borç batağı içinde olduğunu belirterek, 4 büyükler dahil hiçbir kulübün borçların faizlerini dahi ödemesinin mümkün olmadığını söyledi. Futbol Federasyonu'na kayyum önerisinde bulunan Sancaklı, "Nasıl ki belediyelere kayyum atayabiliyorsak, Futbol Federasyonu ve sporla ilgili de el çektirelim" dedi.

İnşallah olur.

https://tr.sputniknews.com/spor/2018...ayyum-onerisi/
    Son düzenleme : kaynakç; 07-11-2018 saat: 12:18.

4. Gsye gelen cezalar bjknin işine yarar. Devrearasına kadar fikstür avantajı var. Takım kötü de oynamıyor. Bakalım daha ne kadar baskılayacaksınız.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. şam.....

6. bastıka basıyor ********ler. 74 milyon dolar piyasa değeri oldu. kendime kızıyorum krdmb den kar ettikten sonra bu leş hissede ne işin var? işte kendine güven fazla olunca böyle geçirirler çıkamazsın kağıttan. 3-4 geçtim 2 olacağına bile şüpheliyim. fikret orman batırdı.

7. Xspor en son 2006 11. ayda 27500 lerdeymiş. yani hepsi çöp olmuş. hak ettikleri yeri buldular yani topluca.

bjk nin bu kadroyla işi zor.şampiyon olamaz.
    ara transferde en az 5 futbolcu alması şart nokta transfer şart.oyuna etki edecek oyucuların devre arası ara tranferde mutlaka alınması şart
    yönetimin en büyük yanlışı taliscayı elde tutaması oldu.
    9 numara takımda yok.golcü lazım.goculerin tamamı fos.
    orta saha en az 2 oyuncu oyun kurucu direk neticeye etki edecek oyuncu şart.orta saha bitik.
    defansın sağına ayrıca çok iyi ön libero lazım.acilen.
    şu andaki eldeki kadroyla bu kadar olur.bal yapmayan arılar bir çoğu ptt liginde anca oynar.
    yani kadro yeterli değil.kaliteli isimleri elde tutamadılar.
    cenk talisca tosic marcello gibi adamları harcadılar.
    alıanan oyuncularda kalite yok.sıradan oyuncular.yaşları 30 üzerinde emekliler takımı olduk.
    aldıkları astronomik rakamlar korkunç yüksek.
    birde 33-34 yaşında transferleri yapan yönetimin beceriksizliğide ortada.genç oyuncu bulamıyorlar.
    wagneri durup dururken 4 milyon avroya aldılar.yaş 34.bu klübün parasını hoyratca harcama değilmi.
    haliyle böyle işe yaramayan transferlere verilen bol bol milyonlarca avrolar nedeniyle borçlar ödenemez durumdadır.
    hal böyle olunca klüp batmış görünüyor.
    bankalara ödenemeyen borçlar ortada.
    sportif başarı yok.şampiyonluk hayal olur bu yetersiz kadroyla.
    en ucuz yıllık maaşları 1,5 milyon avro alıyorlar ortalaması 2 milyon desen sadece futbolculara ödenen yıılık maaşlar 35-40 milyon avro.
    250 milyon tl yapıyor tl olarak.gelir tl ile devede kulak.giderler avro ile.anlaşmalar avro ile yaparsan borcunda katlanır haliyle.
    aslında tüm sportif hisselerde durum budur.3 milyar borç varki.nasıl ödenecek.
    bedelli ile para lazım olacaktır klübe.nede olsa doyumsuz astromik futbolculara ödenen paralar.bankalara olan borçlar.
    şampiyonluk beklentisi olurmu.5 kailte adam alınırsa olur.zaten klüp borç içinde öylede borç çok böylede borç biraz daha çoğalır.
    yönetimden 5 oyuncu alınmasını bekliyoruz.
    işe yaramayan vasat futbolcularıda ara transferde 7-8 tanesini elden bedava bonservisileriyle elden çıkarın.
    adeta çiflik gibi olmuş.7-8 vasat futbolcuları bonservislerini bedava verin gönderin.en azından kendilerine ödenen paralardan kurtulun.kalitesiz isimleri gönderin.kaliteli isimleri ara transferde alın.o zaman şampiyonluktan bahsedilir.hissede bedelli beklentisi olurmu.olmazmı.şampiyonluk beklentisiyle yön yukarı olabilir.
    bekletim yok.fakat çıkmayan candan umut kesilmiyor..
    aslında tüm spor hisselerinde buna benzerlik vardır.
    bu tip hisseler ancak aşırı heyecanı yaşamak isteyenler için stresli çok yüksek hisselerdir.
    uzak duruyorum.bende yok.eski bjk taratarıyım.
    inşallah bu tip hissedeelerde bulunan taraftarlar zarar etmezsiniz....ytd.

Sayfa 404/684 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •