Sayfa 414/685 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bide galatasaraya yenilseydi soluğu 1.5x lerde alırdı demek. Şaka gibi. Büyük bir sabırla beklemeye devam.

Yazdıklarım Hayāl Ürünüdür. Herkes Aklını Kullansın. Akıllı Olsun. YTD

2. tekrar aranız dayım bu sefer 2 altı kesmez..beklenti yüksek..Fb durumu ortada Gs nin hali malüm bide ceza alma durumu var..Ts çok iyi bide Başak var sene sonunu şimdiden fiyatlanmaya başlıyacaktır..yeni yılda 3 lü rakamlar hayal değil bence...ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    tekrar aranız dayım bu sefer 2 altı kesmez..beklenti yüksek..Fb durumu ortada Gs nin hali malüm bide ceza alma durumu var..Ts çok iyi bide Başak var sene sonunu şimdiden fiyatlanmaya başlıyacaktır..yeni yılda 3 lü rakamlar hayal değil bence...ytd
    Aldın aldın tmmda bu reklam ne umut tacirliği yapıp daha çok key cekip bizi spegin kucağında hallaç pamuguna mı cevirmek istiyon derdin ne

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Aldın aldın tmmda bu reklam ne umut tacirliği yapıp daha çok key cekip bizi spegin kucağında hallaç pamuguna mı cevirmek istiyon derdin ne

ne alakası var dostum, ben sadece şahsi kaanatimi aktarıyorum..yani sen ne yapıyorsan bende onu yapıyorum.. Bunlar benim şahsi görüşüm kağıt 4,5 dan dönmüş, stat açılısı öncesi bile bu seviyelerde değildi..2,40 lardan alıp satmışlığım var o dönemde ..esas senin amacın ne

5. realist123 seninde yorumlarına bakılırsa pek bir pesimistsin esas senin amacın ne milleti yildırıp spegin mal toplamasına hizmet etmek mi

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    realist123 seninde yorumlarına bakılırsa pek bir pesimistsin esas senin amacın ne milleti yildırıp spegin mal toplamasına hizmet etmek mi
    Ben 4 lu fiyatlardan beri bu yorumlarım var yorumlarımı okumussan anlamışsındır 30000 tl zararim var 5 maliyetle bekliyorum bu fiyarlarda keyi toplarsa spek yukseltirmi enayimi para kazandirsin zararda olan zaten satamaz peki sizin amacınız ne burda isi bilmeyen gariban key sizin yorumlarinizla yatirim yapıyor kurt yatırımcı sizinin yorumlarıni piplemez

7. 2 TL trend direnci var , üzerinde kapanışlar yapmadan , Ky bulaşmasın . Sipek yemi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Ben 4 lu fiyatlardan beri bu yorumlarım var yorumlarımı okumussan anlamışsındır 30000 tl zararim var 5 maliyetle bekliyorum bu fiyarlarda keyi toplarsa spek yukseltirmi enayimi para kazandirsin zararda olan zaten satamaz peki sizin amacınız ne burda isi bilmeyen gariban key sizin yorumlarinizla yatirim yapıyor kurt yatırımcı sizinin yorumlarıni piplemez

yav ister biplesin ister iplesin, görüşüm beni bağlar ve her yatırım yapanın kendi aklı ve mantığı var, siz çok zararınız var diye ky almasını istemiyorsunuz, yani ky kazansın istemiyorsunuz doğrumu anladım.. Çok geççmiş olsun 30.000 zararınıza üzüldüm, ama fiyatın düşmesi değil artması sizin işinize gelir. keza zaten fiyat 3 te 1 ne inmmiş ne bekliyorsunuz 0,xx lı seviyeler mi..insanların mantığına yatıyorsa bırakın alsınlar..büyükler alacakta götürecek diye celladınıza aşık olmuşsunuz..

Sayfa 414/685 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •