Sayfa 421/685 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bulasmayin boyle kagitlara uc yilda bir sampiyon olacakta hisse hareket yapacak bu sene trabzn seneye gs oteki sene biz bekle babam bekle

netturko Guest
    bulaştım bi kere yatırım danışmanı yüzünden soygunculara denk geldik malesef

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bedelli parası koyması gerekmiyor mu kulübün? 51-49 halka açıklık. olmadı satıp zararı kabullenip başka kağıda geçerim dedim ama bekleyelim bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    bedelli parası koyması gerekmiyor mu kulübün? 51-49 halka açıklık. olmadı satıp zararı kabullenip başka kağıda geçerim dedim ama bekleyelim bakalım.
    4 ten vermedik 3 ten vermedik 2 den vermedik burdan kol keselim demek intihar olur benim için.Kayıp bir daire parası şuan Allah belanızı versin orman çocukları.
    Kasımpaşa koyarsa daha düşermi düşer ama bundan sonra s.....aşağı kasımpaşa..

5. 5 tane adam koyup otoparkı işletemeyen adama koca kulübü teslim ettik durum ortada.Hırsızzzzz var

6.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    5 tane adam koyup otoparkı işletemeyen adama koca kulübü teslim ettik durum ortada.Hırsızzzzz var
    5 adam koyarsın otopark işler doğru katılıyorum. kamera koyarsın. kart sistemi falan parada çalınmaz. adama 30 a ver aylık. karında yüzde 70 i onun olsun. saçmalık.
    devre arasına 2. girer diye düşünüyorum eğer 3 puanı alırsa beşiktaş sanırım malatya puan kaybeder bursada. yüksek maaşlıları ayıklayıp birkaç transfer ile forvet özellikle lazım yoluna devam etmeliler. yok eski yok oğlum gibi severim türü yaklaşımlar yanlıştır. eski olabilir ama artık maaş yüksek+ yararlı değilse teşekkür edip göndereceksin. bütün kulüpler batak para ile dönüyor bu işler. yüksek maaş verilmemelidir. sonra yok paramı alamıyorum yok oynamam hizipçilik vs.. yapar futbolcu umurunda değil. eskisi gibi susalım kulüp ne verse razıyız olayı yok.

7. hafta sonu yener miyiz, nedersiniz..

8. Ts ve bjk aynı puan, iddaa bile bjkye daha çok şans veriyor ama sanki ts şampiyonluk şansı fazlaymış gibi dipten %40 çıkış yaptı. Tabi yersen. Olayın şampiyonlukla alakası yok şimdilik, ts dip sürecini bitirdi ve iyi sonuçlarıda bahane yapıp yukarı çıktı. Bizim patron şimdi dip sürecinin bitmesini bekliyor. Belkide sene sonuna kadar bekletcek kimse bilemez ama bjk iyi sonuçlar alıp liderliğe çıksa daha çok sabredemezdi. Şimdilik işler onların istediği gibi gidiyor, bizede sabretmek düşüyor.

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 421/685 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •