Sayfa 429/685 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    sattim birazini ekgyo koydum ikisi bir yukselio bir düşüo borsa böle bi yer mis

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    BJK . 3 liranın altına düştüğünde buralardan alınır diyorlardı .... Bende 2 liranın altı belki alınabilir demiştim . 2 TL .nin altı da tırtmış .... Kartal da tırtmış .... Ormanda tırtmış .... Kalıbının Ada'mı değilmiş . 7 lirayı gören hisse 1.57 'yi görür mü yahu ?????? 3 TL . altı salmaması gerekirdi ..... Ne oldu BJK nin kapısına kilit mi vuruldu ? Fikret Orman paraları alıp kaçtı mı yani ? Benim bildiğim İstanbul'da yaşıyor . Kartal'ın kanatları yolundu mu yani ? Küme düşecekse bu düşüş normal tabiki de .... Fener bile diri duruyor buna nazaran yani
    Fikret Orman şirketlerinin mali artışları zenginleşme neyle orantılı acaba hiç düşündün mü bjk içi boşaldı be kardeşim

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. dökülen dökülsünn bakimm birr

4. 1.57 'ye değdikten sonra 2.20-2.25 bandına soluksuz tepki vermesi gerekiyordu ve burada dinlenmesi uygun görünüyordu ama Erzurum beraberliği işi kastı . 2 tl . üstü beklentimi hala koruyorum .iki kez 1.80 lerden döndük . Üçüncüye geçeceğiz inşallah. Her ne olursa olsun BJK nin yeri 1.50 küsürler değil , 2 tl . Üstüdür . 2 tl . nin altı feyk dir .
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    1.57 'ye değdikten sonra 2.20-2.25 bandına soluksuz tepki vermesi gerekiyordu ve burada dinlenmesi uygun görünüyordu ama Erzurum beraberliği işi kastı . 2 tl . üstü beklentimi hala koruyorum .iki kez 1.80 lerden döndük . Üçüncüye geçeceğiz inşallah. Her ne olursa olsun BJK nin yeri 1.50 küsürler değil , 2 tl . Üstüdür . 2 tl . nin altı feyk dir .

2 lerdeydken ortalama düşüreyim diye ilave almıştım daha da almadım. diğer kağıtlardan elde edilen karları yiyor resmen. + bekleme maliyeti var. aslında kar etme amacım yok çıkarsalar maliyetim olan rakamda vereceğim gibi çoğunu belki çok üstten aldıklarımı tutarım.beşiktaşlı değilim kendi tuttuğum takımdan çok bunu takip eder oldum. aslında F.O nın akılcı transfer politikasına kanıp aldım. alıp alıp parlatıp satıyordu. ş.liginden önce aldım grup maçlarında lider çıktı ama hisse gümledi. hata bende işte uyanıp cacık olmaz bundan deyip vermek lazımdı.

6.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    2 lerdeydken ortalama düşüreyim diye ilave almıştım daha da almadım. diğer kağıtlardan elde edilen karları yiyor resmen. + bekleme maliyeti var. aslında kar etme amacım yok çıkarsalar maliyetim olan rakamda vereceğim gibi çoğunu belki çok üstten aldıklarımı tutarım.beşiktaşlı değilim kendi tuttuğum takımdan çok bunu takip eder oldum. aslında F.O nın akılcı transfer politikasına kanıp aldım. alıp alıp parlatıp satıyordu. ş.liginden önce aldım grup maçlarında lider çıktı ama hisse gümledi. hata bende işte uyanıp cacık olmaz bundan deyip vermek lazımdı.

BJK . Böyle işte . Yakalarsan ihya eder. Bedelliden önce yani bölünmeden önce Mustafa Denizli çalıştırırken 1.5 liradan almıştım ve 5 liradan çıkmıştım... Sonra 15 liraya gitti kağıt . Yüzde 1500 falan artış yapmıştı ... Ana haberlerde bile rahmetli m. Ali Birand Beşiktaş hisseleri /1500 prım yaptı diye haberlerde söylemişti ... Ey gidi günler heyyyy.... Yinede yeri 2 TL . nin altı değil . Makul Zaman'da 2. TL . Üstüne gelir . BJK de çok sabır eden çok kazanır ama hisseyi ucuz alıcan ... Silkelemek için çok uğraşırlar senle . Ancak 3-4-5 liralardan aldıysan zaten kapandasın demektir ... Sorun teşkil etmezsin onlar için . Speğin sorunu 2 TL . Aşağıdan alanlarladır. Bütün enerjisini bunlar için harcar. Düşük maliyetlilerin beklemesi kendi çıkarlarınadır.

7.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    BJK . Böyle işte . Yakalarsan ihya eder. Bedelliden önce yani bölünmeden önce Mustafa Denizli çalıştırırken 1.5 liradan almıştım ve 5 liradan çıkmıştım... Sonra 15 liraya gitti kağıt . Yüzde 1500 falan artış yapmıştı ... Ana haberlerde bile rahmetli m. Ali Birand Beşiktaş hisseleri /1500 prım yaptı diye haberlerde söylemişti ... Ey gidi günler heyyyy.... Yinede yeri 2 TL . nin altı değil . Makul Zaman'da 2. TL . Üstüne gelir . BJK de çok sabır eden çok kazanır ama hisseyi ucuz alıcan ... Silkelemek için çok uğraşırlar senle . Ancak 3-4-5 liralardan aldıysan zaten kapandasın demektir ... Sorun teşkil etmezsin onlar için . Speğin sorunu 2 TL . Aşağıdan alanlarladır. Bütün enerjisini bunlar için harcar. Düşük maliyetlilerin beklemesi kendi çıkarlarınadır.

8.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    sattim birazini ekgyo koydum ikisi bir yukselio bir düşüo borsa böle bi yer mis

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ekgyo ara ara benim portföyde de vardı geçen seneki fiyatların nerdeyse yarısına düşmüş.uzunda bjk hissesinden çok daha iyi yerlere gelebilir...ve temettüsü de extra diye düşünüyorum...spor hisselerinde yüklü beklemek riskli...portföyün az bir kısmı ile al sat yapmak daha mantıklı. en son trabzonspor da biraz yapabildim al satı . güzel de fırsatlar verdi ...% 200 bedelii çıkınca bi daha bulaşmadım..sanayi hisseleri temettü veren bedelsiz veren hisseleri bulmak ve beklemek en güzeli...bjk de buralarda çok ucuz kaldı o da ayrı bir konu...takım biraz zirveyi zorlasa 2 üstüne çok rahat atabilir...tüm beşiktaşlı ve bjk hissesinde bekleyen tüm arkadaşlara selamlar bol bol kazançlar olsun....

Sayfa 429/685 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479529 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •