Sayfa 446/686 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 5485 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. BJKAS yatırımcısına geçmiş olsun. Bi zamanlar 10 TL olacak denilen hisse 1 lira bilmem kaç kuruş olmuş. Futbolcular da ligi bitirdiler. Rezalet.

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. sal laa aşağı sal son bir kezzz YTD

3. Yeni hafta yeni umutlar
    31 Mart Yerel Seçim anketimize bakmadan ve katılmadan geçmeyin derim...
    Çok ilginç sonuçlar var....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...46#post3222246

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. dee hadiii laaa, salacasan sal salmayacasan dehh de her türlü P ariss

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    dee hadiii laaa, salacasan sal salmayacasan dehh de her türlü P ariss

Herkes aşağı bekliyor ama bence ikili dip yapıp dönecek 1.57 gibi döner. Bu bjk bedelli bile yapsa (zayıf ihtimal ) bunu 3-4 TL . Civarlarında yapar ... Yaparsa. 1.63 gibi birazcık aldım , birazda 1.57 den alırım ve başlarım beklemeye . Neticede 5-6-7 liralardan buralara geldi hisse . daha aşağıları eşeğin karnına su kaçırmak olur . Kimse yemez bu kadar düşürmeyi . 2 lira altı Beşiktaş hissesi alınır beklenir . Orta vade kazanılır bu BJK de. Kartal'lar tonajlı olduğundan ağır uçar ama tam uçar hani
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

6.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Herkes aşağı bekliyor ama bence ikili dip yapıp dönecek 1.57 gibi döner. Bu bjk bedelli bile yapsa (zayıf ihtimal ) bunu 3-4 TL . Civarlarında yapar ... Yaparsa. 1.63 gibi birazcık aldım , birazda 1.57 den alırım ve başlarım beklemeye . Neticede 5-6-7 liralardan buralara geldi hisse . daha aşağıları eşeğin karnına su kaçırmak olur . Kimse yemez bu kadar düşürmeyi . 2 lira altı Beşiktaş hissesi alınır beklenir . Orta vade kazanılır bu BJK de. Kartal'lar tonajlı olduğundan ağır uçar ama tam uçar hani
    ilk alım yerim 4 üstüydü. sonra 2,70-2,00 arasında aldım. daha da almadım almam. yani çıkarsa da 3-4 arası veriririm. parayı alsam yeter. bedelli yapmaz umarım para falan bağlamak istemiyorum buraya daha. neyse ki öyle aman aman çok almadım portföyün yüzde 22 si gibiydi. 4 üstü aldığımda da işte kağıt yoktu elde dedim az alayım şundan bu kadar düşeceği hiç ihtimal vermedim stopta yapmadım. ş.liginde yenilgisiz gruptan çıktı vs... işte herkes biliyor malum hikaye.

7. 60 da bekliyorumm, gel hadi nazlan ma

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    60 da bekliyorumm, gel hadi nazlan ma
    Nazlanmaz gelir

Sayfa 446/686 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz