Sayfa 450/685 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. aksiyon başlasınn

2.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    aksiyon başlasınn
    Hayırdır bilmediğimiz bir şey mi var arkadaşım

3. Beklentim var 15 Ne kadar ..Yaa uçacak yaa batacak

4. her yerde beşiktaş maaşları ödeyemiyor yok şikayet edenler fifaya vs haberleri. maaşlar neden ödenemiyor? ödenemeyecekse kariusu neden aldınız ? maaşını almayan yabancı futbolcu oynamaz. kesinlikle oynamaz. alsaydınız yerli bir kaleci koysaydınız bari derdik ki beşiktaş kaleci buldu falan. yönetim zaten açıklamada yapmıyor. çok ilginç. kagawayı alacaklarmış sponsor bulup falan filan.

5. https://www.fanatik.com.tr/fikret-or...nlasma-2050542

Yazdıklarım Hayāl Ürünüdür. Herkes Aklını Kullansın. Akıllı Olsun. YTD

6. Kulüpler devlet dairesi gibi yönetiliyor bu yüzden zarardalar ( devlet malı Deniz yemeyen keriz gibi örneğin )

Örnek ; kulübün yüksek paralarla alınmış bir futbolcusu kıytırık bir yönetici Hakkı'nda ; az bi dedikodu yaptı diyelim ..... Bunu da başkan duydu !!!!!! vay efendim sen kimsin lan , bu kulübün bir duruşu var , cart curt , asarım keserim , atın bunu dışarı gözüm görmesin bunu ... Bir havalar bir havalar !!!! Bu Ada'mın kulüpten 10 milyon alacağı mı var , kulüpten uzaklaştırılırsa şirkete 100 milyon zarar mı verilir ..... Bunlara hiç bakılmıyor , düşünülmüyor!!!!!!! Niye ? Çünkü bu zarardan sorumlu değil yönetim .... Çünkü şirket kendilerinin değil !!!!! Elin şirketi , onun bunun şirketi , devletin şirketi . Umurunda değil batmış çıkmış zarar'a uğramış vs. Kendi şirketi olsa bu olayı şirket zarar etmeden çözer Başkan . Çünkü şirket milyon Euro'lar zarar edecek buna izin vermez farklı formül bulur ama para başkasının olunca gurur yapıyor, başkasının parasıyla burnundan kıl aldırmıyor .... Çünkü ona giren çıkan yok .

İşin özü ; kulüpler , devletin eskiden bi Sümerbank'ı vardı her yıl sermayesinin on katı zarar ederdi ... Bunlar aynen öyle yönetiyorlar ......Umurunda bile değil bu zararların yazması kulüplerine ...... Hepsinin amk. Yani.

7. https://www.fanatik.com.tr/canlar-be...aliyor-2050553

fanatikte haberlerin yarısı beşiktaşla ilgili. diğer kulüpler güllük gülistanlık bu batmış yersen. acaba birileri bunlara haber yapın mı diyor? teknik iflas vs. demişler haberde lan sanki yeni bir durum. maaşlar ödenemiyorsa neden aldınız oyuncuları? ya da sezon başı neden göndermediniz ? avrupa kupalarına gidememe durumu olursa bu yönetim için bir facia bir durum oluşturur.

8.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Kulüpler devlet dairesi gibi yönetiliyor bu yüzden zarardalar ( devlet malı Deniz yemeyen keriz gibi örneğin )

Örnek ; kulübün yüksek paralarla alınmış bir futbolcusu kıytırık bir yönetici Hakkı'nda ; az bi dedikodu yaptı diyelim ..... Bunu da başkan duydu !!!!!! vay efendim sen kimsin lan , bu kulübün bir duruşu var , cart curt , asarım keserim , atın bunu dışarı gözüm görmesin bunu ... Bir havalar bir havalar !!!! Bu Ada'mın kulüpten 10 milyon alacağı mı var , kulüpten uzaklaştırılırsa şirkete 100 milyon zarar mı verilir ..... Bunlara hiç bakılmıyor , düşünülmüyor!!!!!!! Niye ? Çünkü bu zarardan sorumlu değil yönetim .... Çünkü şirket kendilerinin değil !!!!! Elin şirketi , onun bunun şirketi , devletin şirketi . Umurunda değil batmış çıkmış zarar'a uğramış vs. Kendi şirketi olsa bu olayı şirket zarar etmeden çözer Başkan . Çünkü şirket milyon Euro'lar zarar edecek buna izin vermez farklı formül bulur ama para başkasının olunca gurur yapıyor, başkasının parasıyla burnundan kıl aldırmıyor .... Çünkü ona giren çıkan yok .

İşin özü ; kulüpler , devletin eskiden bi Sümerbank'ı vardı her yıl sermayesinin on katı zarar ederdi ... Bunlar aynen öyle yönetiyorlar ......Umurunda bile değil bu zararların yazması kulüplerine ...... Hepsinin amk. Yani.
    Türk sporunun durumu daha nasıl anlatılabilir ki tebrikler.

Sayfa 450/685 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •