Sayfa 455/684 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Maliyet düşürme bilmiyorum bu adi kağıtta yani değer mi? Umarım daha düşmez.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahta kapanırsa maliyet falan kalmaz pek hayra alamet değil bu düşüş ytdeğildir

2. hergün düşecek hali yok yaaa, batmamışsa toparlayacaktır..batmışsa zaten geçmiş olsunn..31 ne kadar 13 milyon euro ödenip borçsuzluk alınacak, yoksa zaten 1 in altını görürüz..ben ödeneceğini ve kalıcı şekilde yükselişe geçeceğimizi düşünüyorumm..1,45 nedir laannn ... toparlanalım artık, son kurşunumu sakladım, bakalım ne olacakk

3.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    hergün düşecek hali yok yaaa, batmamışsa toparlayacaktır..batmışsa zaten geçmiş olsunn..31 ne kadar 13 milyon euro ödenip borçsuzluk alınacak, yoksa zaten 1 in altını görürüz..ben ödeneceğini ve kalıcı şekilde yükselişe geçeceğimizi düşünüyorumm..1,45 nedir laannn ... toparlanalım artık, son kurşunumu sakladım, bakalım ne olacakk
    gerçekten bravo güvenip hala maliyet düşürmek yürek ister. ben bunun yerine başka hisse bakarım alırım. bu varsa durur elimde. yani düşmesine laf etmem ama çıkıp düşse anlardım. 2,5 falan olsa 1,7 lere gelse tamam derdim. ama bu 190 gördü birkaç günde sonra patır patır dibinin dibine geldi...

netturko Guest
    vuhuuu egleniozmu gencler adrenalin sonda fiko siyasete atılmış oraninida .. edicek mis çarşı grubu dayanamamış ky nin para kaybetmesine fikonun emirlerinden çıkmış bileklik satacakmış hahahah ula çarşı grubu dedik neyse.. m

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
    kolpacino team 1903bjk 1 milyarlık vurgun borsada

netturko Guest
    bjk başkanı yerel seçim öncesi beşiktaşı bırakıp oy toplamak için sahalara indi

8. su an önemli olan borçsuzluğu alabilecekler mi alamayacaklar mı..borç yapılandırma yapmaları lazım ama bu ortamda yüksek faizli bir durum var, işleri zor ama imkansız değill..Yardım lazımsa geleyim başkanımm

Sayfa 455/684 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •