Sayfa 474/685 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hiçbir zaman finallerin hocası olamadın şenol güneş..........

Takım 6 maçtır oynadığı oyunu oynayamadı yazık oldu.....

Bir hayaldi bizimkisi olmadı . Sağlık olsun.......

Kazanabilseydi hisse 3 üstüne bu hafta atabilirdi.......

Maçı kaybetti bu hafta geri 1,70 lere gelebilir.....

Burak başlarda iki tane ataydı neler olmazdıki......

2.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    Hiçbir zaman finallerin hocası olamadın şenol güneş..........

Takım 6 maçtır oynadığı oyunu oynayamadı yazık oldu.....

Bir hayaldi bizimkisi olmadı . Sağlık olsun.......

Kazanabilseydi hisse 3 üstüne bu hafta atabilirdi.......

Maçı kaybetti bu hafta geri 1,70 lere gelebilir.....

Burak başlarda iki tane ataydı neler olmazdıki......
    necipi görünce ben hadi belki gene şaşırtır beni dedim. defansif oynamak işe yaramaz. gol atmaya oynamalıydı. hakem evet kolay sarı çıkardı falan ama taç bahane olamaz. uyanık olacaksın. adriano ile başlatsa caneri ileri alsa necipi değil lajici ortada başlatsa ilerde daha iyi olurdu.

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    necipi görünce ben hadi belki gene şaşırtır beni dedim. defansif oynamak işe yaramaz. gol atmaya oynamalıydı. hakem evet kolay sarı çıkardı falan ama taç bahane olamaz. uyanık olacaksın. adriano ile başlatsa caneri ileri alsa necipi değil lajici ortada başlatsa ilerde daha iyi olurdu.
    üstadım haklısınız. g.s. yı tebrik ediyorum sahaya çıkıp oyunlarını oynadılar ve hak ederek de kazandılar . şampiyonlukları da hayırlı olsun şimdiden... bjk normal oynadığı oynunu oynayamadı şenol hocanın korkaklığı yüzünden..2 gol yiyince değişikliklerle takım kendine geldi ama atı alan üsküdarı çoktan geçti...maça en baştan öyle çıksalardı belki sonuç farklı olurdu...bari ikinci olup şampiyonlar ligine gidebilsek....

4. hissede bir hava oluşmuştu. yani içine ettiler. en azından 3 falan olsaydı. şimdi gene 2 nin altını konuşacağız.

5. 180 açtı.

6. 1.66 taban seans sonu dipten kapatacak gibi

7. aslında hala 2. lik şansı var ben şampiyon olacağını düşünmedim ama kağıdı çok feci gömdüler gene. çıktı indi bir faydası olmadı bana. aslında bir miktar 2,51 den vermiştim ama 2,22 den geri almıştım. toplamda pekte bir şeye yaramadı. lanet kağıt yapıştı elimize.

8. Geçen sene mahalleye antepli bir dürümcü açılmıştı arada dürüm söylüyorduk bir gün aradık battık a.k dedi kapattık dükkanı bizim durumda oraya doğru gidiyor.

Sayfa 474/685 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •