Sayfa 475/685 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,793 - 3,800 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bugün invest forumunu takip ettim sabah millet bir heyecanla 75 den aldım 77 den aldım habire yazıyor çünkü düşük açınca çıkacağını sandılar,yüzbinleri sattılar sonra hoop 72 lere çaktılar yukardan alanlar vermedi yeni ky ler mallandırıldı
    Direk taban açsa hiç mal satamazdı olay bundan ibaret tabandan alanlara kâr şansı verecekmi bakalım
    Hayırlısı olsun gs bjk yi hem sahada hem borsada talan etti
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

netturko Guest
    33.5 milyona çıkan isyatirim hemen hızlıca 1 milyon lotu satmış onla deutche citybank çıkmış malları en sevdikleri sey malları oyak garan zirat halk fln almış zaten 6 liradan düşerken dee city deutche is yatırım oynuodu hissede güzel pazarladilar 7 8 ay sonra yukarı yapar belki kesinlikle iyiniyet li olarak bu adamların kağıdını almayın orada istedikleri gibi yönettikleri tezgah var 3 5 kuruşun peşinde bunlar

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    bugün invest forumunu takip ettim sabah millet bir heyecanla 75 den aldım 77 den aldım habire yazıyor çünkü düşük açınca çıkacağını sandılar,yüzbinleri sattılar sonra hoop 72 lere çaktılar yukardan alanlar vermedi yeni ky ler mallandırıldı
    Direk taban açsa hiç mal satamazdı olay bundan ibaret tabandan alanlara kâr şansı verecekmi bakalım
    Hayırlısı olsun gs bjk yi hem sahada hem borsada talan etti
    Üstad nereden alınır BJK

netturko Guest
    hakkınızı arayın arkads lar sosyal medya da twitter da paylaşın bülent yıldırımın beşiktaş hakkinda aleyhte vermiş olduğu kartlar fln mhk tarafından kabul edilmiş bos beklemekle olmaz

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Selâm olsun çocuklarımızın Türk bakışlarına...

6. bu habere bile tepkisiz. gerçi şu zamanda halka arz bilemiyorum başarılı olur mu?

7. Arkadaşlar hiç bulaşmayın hep aynı senaryo kendi paranızı kendiniz yiyin derim bunlar sadece cebinizdekini alırlar

8. f.orman baya yuhalandı. gergin bir kongre.

Sayfa 475/685 İlkİlk ... 375425465473474475476477485525575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •