Sayfa 489/685 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Beşiktaş 300 milyon liralık anlaşmayı yaptı
    Siyah-beyazlılar, Bankalar Birliği ile yapılandırma anlaşmasını yaptı, ayrıca 300 milyon liralık yeni bir krediyle nefes aldı.
    10.07.2019 09:37

Kartal’ın aylardır süren mali sıkıntılara Türkiye Bankalar Birliği nokta koydu. Alınan krediyle acil borçları ödeyecek olan siyah-beyazlılar, yapılandırma nedeniyle iki yıl faiz dışında bir ödeme yapmayacak. Ana para ise 5 senede ödenecek. Önceki krediler nedeniyle uygulanan tüm temlikler de ortadan kalktı.

Türkiye Bankalar Birliği ile uzun süredir görüşen ve aradaki sorunları çözmeye çalışan BeşiktaşYönetimi, dün itibariyle protokole imzayı attı. Güncellenen yeni anlaşma sonucunda Beşiktaş’a 300 milyon TL kredi verilecek.

Birkaç gün içerisinde bu parayı kasasına koyacak olan yönetim, tüm birikmiş futbolcu ve personel alacaklarını ödeyecek. 250 milyon olarak öngörülen rakamı 300 milyon TL’ye çıkartan Bankalar Birliği, yapılandırma ile birlikte kulübün temliklerini de açmış oldu.

Yapılandırma ve krediler için yeni bir ödeme planı hazırlayan birlik, 2 yıl faiz dışında geri ödeme almayacak. Anlaşmayı uygun faiz çerçevesinde yapan Beşiktaş Yönetimi, bu iki sene içerisindeki gelirlerini diğer borçlarına yönlendirecek. Beşiktaş Yönetimi ancak iki sene sonra Bankalar Birliği’ne ödeme yapmaya başlayacak. Ana parayı 5 senede ödeyecek olan yönetim, toplamda 7 yıl sonrasında tüm borçlarından kurtulmayı planlıyor.

Mali dedektif!

7 sene sonunda kredilerin tamamını tahsil edecek Bankalar Birliği, bu süreçte kulübün tüm ödemelerini yakından takip edecek. Transferden, borç ödemelerine kadar tüm mali hareketliliği izleyecek olan Bankalar Birliği, deyim yerindeyse mali dedektiflik yapacak. Beşiktaş Yönetimi gelen para nedeniyle bugünden itibaren transfer çalışmalarında düğmeye de basmış olacak.

netturko Guest
    city meril deutche banka peşkeş çekilmeden bu kağıt gitmez isyatirim da 32 milyon lot var 2 milyon daha toplasa kağıt 3 4 lirayı gorucek ama toplamıyor bu fiyattan city , merile peşkeş cekiyor oda 300 500 bin toplayıp 10.kuruş kar gördümu basiyor aşağı elindekini satıp alttan alio

çokomelli borsacı

3. Bu fiyattan satacak küçük yatırımcı zor olur milyon lotlarla bu fiyattan beklemelerinin ne anlamı var anlamıyorum taşıma maliyeti bu kadar yüksekken her gün onlarada zarar, bildikleri bir şey vardır bu kadar beklemenin zıplaması fena olur o yüzden yıllar sürse size burdan mal yok sike sike götürüceksiniz bende malı elinize vericem.

netturko Guest
    faiz ve dolar lobisine çalışan fikret orman istifa etmeli tüm.mal varligi araştırmalı beşiktaş kimsenin mali somurebilecegi bi yer deildir

çokomelli borsacı

netturko Guest
    ........fiko istifa....

netturko Guest
    beşiktaş orta mali şirket gibi kaldı ortaklaşa bankalar operasyon yaptı haber sitelerinde 2 yıl önce kasa doldu haberleri ile işlemi başlattılar 6 lira dan bu fiyatlara mal caktilar işin özeti bu malinizin 5 de 2 si ile fln burdan cikip başka yerden zararı çıkarmaya bakin bu orta mali tam tezgah malıymış çoğu kul hakkı haram helal bilmio bu hırsızlar 2 faize bulasmayip spora yatırim yapan insanlar iki senedir mağdur durumda bu kişilerin tek derdi sizlerin cebinde 3 kuruş varsa onuda çarpmak

çokomelli borsacı

7. Bu fiyattan mal satan delidir borsayı bırakıp kumda oynasın. 5 de 2 sini satmam ama belki 5.20 ye 3 te 1 ni oda belki satarım, bende zaman çok.Bu o. çocuklarının eline vericem dedim bikere YTDeğildir

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Bu fiyattan mal satan delidir borsayı bırakıp kumda oynasın. 5 de 2 sini satmam ama belki 5.20 ye 3 te 1 ni oda belki satarım, bende zaman çok.Bu o. çocuklarının eline vericem dedim bikere YTDeğildir
    bu manukyanin çocukları gitmedi sürece bisi bekleme dostum endex 120 binden çakılırken bu en önde düştü 80 bin lerden bist100 endexi 4 5 defa 100 bin denedi indir kaldır yaptılar sonra tekrar 80 binden 97 bine geldi şu anda o seviyede adamlar keyifle.para kazanıyor oyununu oynuo seni saf disi bıraktilar mali.kucagina verip kaçtılar suçlu spk lan dicem. olmucak böyle tezgah kağıdı neden bist100 de tutarsin

çokomelli borsacı

Sayfa 489/685 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •