Sayfa 491/684 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    gs çok topçu aldı halen falcao falan deniyor birde. fener yeniden kurdu takımı. ben bu sene başakşehirin üst sıraları zorlayacağını sanmıyorum. gs eğer takım gibi oynarsa şampiyonlukta favori olur. beşiktaşın bir omurgası var evet. ama eksik yerlerine takviye şart. ilk 2 ye oynarı gibime geliyor gene. belki şampiyonluk. şampiyonluk olursa abdullah avcı başarısı olur transfer başarısı değil. seric dedikleri adamı geçen sezon 30 milyon euro verip almışlar gs ye kiraya nasıl veriyorlar anlamıyorum gerçekten.
    dostum bin lot gs aldim bjk almıyorum artık

çokomelli borsacı

2.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    dostum bin lot gs aldim bjk almıyorum artık

çokomelli borsacı
    ben sportif almıyorum daha. olanı tutuyorum. endeks kağıdı ya da sanayi alıyorum. aman buradaki ana parayı kurtarsam yeter. kar falan zor gibi. sürpriz yapmaz ise. GS hayırlı olsun sana normalde ben Gs taraftarıyım ama hiç almadım bjkas da işte beğendim güvendim aldım elde patladı.

3. İtin çakalın eline kalmış borsa istedikleri gibi at koşturuyorlar. Hoşt diyen yok. 3 gun evvel yapilandirma gazıyla aldigimi aldiğim paraya verdim bugun.Endeks uçtu biz gene aynı yerdeyiz. Ne sportif ne sanayi ne hizmet ne endeks kağıdı....hepsi ayni merkezden yonetiliyor.

netturko Guest
    hırsız fiko da maneviyat mi var ya kul. hakkı haram nedir biliyormu yatırımcı nr halde 2 senedir 6 lira dan 1.5 a gelmiş hisse spk olarak neden seyredersin hala şu durumda endex gidio bu adamlar oyun çevirme peşinde city alsin ertesi gün satsın alsın satsin 2 seneyi geçti Allahsislar

çokomelli borsacı

5. kartalyuvası halka arz edilecek falan diye haberler çıkmıştı birkaç ay önce. ne durumda acaba ? resmen her yönden sessizce duruyor kulüp. transfer yok gibi bir şey. eldeki verim alınamayan oyuncular gönderilemiyor. ucuz mucuz satın gitsin. nasılsa bir halt olacağı yok bari yeni gelen gençlere alttan gelenlere fırsat sunulur.

netturko Guest
    bunlar spor klübü mu milletin parasını yemek için tezgah kurmuşlar yıllardir ne başarı var ne başka bisi iddda dan borsadan para vurup milleti soguslemek bunlar duselmes temizlenmez birilerinin kasası hep dolar milletin kombine gelirleri satış gelirleri sponsorlar reklam gelirleri hep birilerine peşkeş çekilecek kasa hep boş nedense spor futbol fln hikaye bu ülkede

çokomelli borsacı

netturko Guest
    ayrıca bu hisseden 2 sene daha bisi beklemeyin bence 3 kuruş para görsun üzerine çöküp spek bu kadar ac muhtaçlar üç kuruşa serefliler ne besiktasin marka onuru ne gururu var koskoca klup bunları fiyatlamayip spegin elinde kepaze oldu 2 senedir sürünüo

çokomelli borsacı

8.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    ayrıca bu hisseden 2 sene daha bisi beklemeyin bence 3 kuruş para görsun üzerine çöküp spek bu kadar ac muhtaçlar üç kuruşa serefliler ne besiktasin marka onuru ne gururu var koskoca klup bunları fiyatlamayip spegin elinde kepaze oldu 2 senedir sürünüo

çokomelli borsacı
    Bjk hissesi alacağına git luneparkta oyna valla daha iyi bari eğlenmiş olursun bune yaa harbi itin kopuğun elinde kalmış fikret orman desen zaten klubu içten çökertti maşallah

Sayfa 491/684 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •