Sayfa 492/684 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. İşlem hacmi 10 bin tl
    Ulan sağ cepten alıp sol cebe atacak paraları bile yok.

Yazdıklarım Hayāl Ürünüdür. Herkes Aklını Kullansın. Akıllı Olsun. YTD

netturko Guest
    bist100 den çıkarılması lasim spk başkanı istifa etsin o koltukta oturmasın

çokomelli borsacı

netturko Guest
    103 bine gelen endex de serefine s.ktm kağıdı eksi 2 gösteriyor 1.47 su anda spk seninde allah belanı versin

çokomelli borsacı

4. 3 yıldır aynı boku yiyor o.çocukları endex gider çıkmaz düşer gitmez bu kağıda dayanabilmek zordur adamın psikolojisini bozar istedikleride bu zaten ama bu devran sike sike bir gün dönecek bende sabırda çok küfürde anasını siktimin evlatlatları.

5. Adamların suratına tükürsen gider yüzlerini yıkayıp i.nelige devam ederler. Belki de yüzlerini yikamazlar kimbilir..

Yazdıklarım Hayāl Ürünüdür. Herkes Aklını Kullansın. Akıllı Olsun. YTD

netturko Guest
    kuşku sitede yazdim ben umurlarında değiliz kim.para yatırsa o fiyattan çöküyor üzerine paranın çıkartmıyorlar en son 1.7 den aldim onada çöktüler

çokomelli borsacı

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    3 yıldır aynı boku yiyor o.çocukları endex gider çıkmaz düşer gitmez bu kağıda dayanabilmek zordur adamın psikolojisini bozar istedikleride bu zaten ama bu devran sike sike bir gün dönecek bende sabırda çok küfürde anasını siktimin evlatlatları.
    32 aydır düşen trenddde hisse bist100 toparlandi bu hiç tepki vermedi alenen soygun var madem battı kottan çıkart spk seyirci milletin soyulmasına hiç usanmadan bıkmadan 32 aydır o banka satio diğeri alıo diğeri alıo o satio city garan ak is deniz hepsi birlikte bıkmadan usanmadan çöktüler hisseye hiçbiride alıp götürmüyor 32 milyon lotu olan is 2 milyon daha alsa hisse 4 lira olucak ama almıyor 9 aydır yatay gidio hisse yüzlerine tükürsen yağmur yağar sanarlar 2019 yılında bjk marka değeri yaratım vs kendine makyaj yapma çabasına girerken aslında ici 2000 yılların batakci soyguncu adamlarla doluymuş

çokomelli borsacı

8. Sabırla bekliyoruz 1 tl ye gelmesini bu ******** serefler oldukca burdan gram yol ilerliyemez 6 dan nasıl 1.4 a geldiyse burdanda 1 e gider bu toplar bu hissede oldukca hiç bir yol almasını beklemeyin

Sayfa 492/684 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •