Sayfa 51/684 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 2.seans biraz daha Hereketli olabilir

2. boyle onemlı bı mac oncesı bu kadar az ılgı trenlerde bıle degıl bu degerlendırılır

3. Yenilirse kötü fiyatlayanilir, o yüzden beklemede belki coğu kişi ama yenerseler lige tekrar ortak, beraberlik bile olumsuz algı oluşturur, burada algı çok önemli.........yağni şampiyonalar ligi, TFF kupası lig gibi fiyatlamıyor.......zurnanın zırt denilen yeri bjk icin yenilirse, yenersede çok fiyatlamaz......liderliği alana kadar...ytd

4. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

5. Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

6. Merhaba arkadaşlar umarım yeneriz güç gözüküyor ama en olumsuzu yaşasakta ne kadar düşeriz bilgisi olan varmı zanletmiyorum . Bundan sebepte kimse risk almak istemiyor gayet normal vede en mantıklısı almamak doğrududa bu bize gelince bekleriz bu sene dahada zarar ederiz gibi bjk sıkıntılar çok saygılar iyi tatiller.

7.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar umarım yeneriz güç gözüküyor ama en olumsuzu yaşasakta ne kadar düşeriz bilgisi olan varmı zanletmiyorum . Bundan sebepte kimse risk almak istemiyor gayet normal vede en mantıklısı almamak doğrududa bu bize gelince bekleriz bu sene dahada zarar ederiz gibi bjk sıkıntılar çok saygılar iyi tatiller.
    ya arkadaş sen şakamısın

8. Oğuz birader sen neyin peşindesin. Birisi çıkıp bana bşr şey der de mahkemeye verip maddi tazminat alırım da zararı buradan mı tazmin ederim peşindesin anlamadım ki sendeki durum nedir böyle lütfen anlat

Sayfa 51/684 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •