Sayfa 523/684 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by west_77 Yazıyı Oku
    Gün sonu pasta atabilecek arkadaş

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    BJKAS günlük

2. Denizli maçı kazanırsa o hafta puan kaybedecek ila ki üsteki takımlardan birileri
    Sonra bir hafta ara ve önünde 4 maçvar fb maçına kadar gs fiksür berbat mahlüm ts desen zor başak desen onun da duru mu belli fb emreye bağlı bir takım haline geldi eğer bir sinerji olursa 1. Sıraya geçmesi çok olası

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Günaydın 2.19 te

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

4. Dünden beri millete satışa geçtiler heralde 2.13, başkan bu paralar ile borç ödeyecek galiba, milletten gidiyor tavan tavan diyenlere paralar toplanmaya mı başladı? Bence çok oynak ve tehlikeli? Durum ne olacak ne olur?

5.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Gerçekten bu hisse de kazanan arkadaş varsa tebrik ederim.İnsanın sinir sistemi ile oynuyorlar ama suçlu biziz alım yaparak hata yapıyoruz.İnsan oğlunun yapısında hep fazla kazanmak doyumsuzluk vardır bunlarda onu çok iyi kullanıyor sabah belki bir daha çıkar bu seferde zararı kurtarıyım dersin satarsın bi bakmışsın tavan olmuş sonra keşke satmasaydım burdan da bir kaç arkadaş der 3 geçer ise 4 olur bir daha alırsın al sana uzun yatırımcı oldun geçmiş olsun . Bekle dur yazdıklarımda yanlış hata varsa özür diliyorum iyi geceler
    Seni haklı çıkardı 👍🏻

6. Kesinlikle eminim bunlar insan psikoloji ni çok iyi biliyorlar algı yöntemiyle hallediyolar.Şimdi akşama doğru bi çıkış yaparlar kimse almaya cesaret edemez ama bu sefer bellkide gerçekten çıkar bilemeyiz ucuz diye millet yayın yapıyor ama neye göre ne kadar ucuz tartışılrr.Şunu da belirtmek istiyorum her kes zararını kurtarır teşekkür ediyorum sağlıcakla

7. 2,5 yıldır düşüyor umarım artık çıkış vakti gelmiştir

BJKAS da bugün ortalama 2.161 tl dan toplam 9.142.389 lot açığa satış işlemi gerçekleşmiştir.. açıkçılar tahtada para kazanmışlar..

Sayfa 523/684 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •