Sayfa 54/684 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 425 - 432 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Uzun zamandır böyle keyifli derbi olmamıştı

3 gollü bu galibiyete ve ligin yeniden başlamasına p.tesi bi %3 yapar sanıyorum.. Ötesi bu aşamada ekstra olur.. Ancak iştahlı yeni alıcıların gelmesi, piyasanın olumlu seyretmesi ve en önemlisi çapsız spekin keyfinin pozitif yönde olması ile olabilir..

Takımın gidişatı ilerisi için gayet olumlu.. Öte yandan ligin tepesi çok yoğun bu sezon..

Hayırlısı olsun..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Beşiktaş veya herhangi bir spor klübünün kağıdı, ne zaman tavan görmüş?

Tarih, yıl, gün, saat, saniye istiyorum...

Boş boş yazılar hep...

3. Çıkış bekliyorum. Tavan mavan değilde. Normal şartlarda çıkması lazım.ama bunu tabi hisse sahipleri bilir. Şampiyonluğun en büyük adayı oldugunu gösterdiler.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 8-0 bitecek maç 3-0 bitti. Beşiktaş istediğinde net en güçlü takım olduğunu gösterdi. ŞL maçları bizi çok yordu ama ligde tekrar kafaya geldi.
    Kağıda gelirsek; Tahtada ne yazık ki 2-3 farklı çakal grubu var bunlar birbirinin çıkmasını bekliyor. E haliyle 4 den satış gelmediği için çıkmıyor. Buradan birileri düşse peynir ekmek gibi 6 üstü millete döşeyeceklerini iyi biliyorlar
    P.tesi 4,20 açar hızlıca aşağı verir eksiye düşmese de 4,10-4,15 aralığına gelir. Ama kapanışı güzel bekliyorum.

5. Hem skor hem oyun hem ileriye dönük verdiği ümit ile bu hafta hacim gelir ve 5'lere doğru yolculuk başlar diyorum, şampiyonlar ligini fiyatlaması için ligde iddialı duruma gelmesi gerekiyordu, bu maçtan sonra haftaya pazar günü kayseri maçını da alırsa 8 aylık bezdirme hareketi biter. Ytd

6. syn admin
    yazdıklarım neden silindi acaba?
    kimin zoruna gitti
    küfür mü ettik
    hakaret mi
    doğruları yazdık

7.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    bu akşam yenersen

pazartesi 4,38 bekliyorum seni bjkas
    Sıra sende
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Keşke bu dediğiniz rakamlar olsa arkadaşlar benim görüşüm bıktırma algısına devam sabah tan yüksek açabilir ama borsanın düşmesiyle bjk de düşer diyorum daha sonr ne olur onu bilemem iyi hafta sonları.

Sayfa 54/684 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •