Sayfa 546/684 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Parasını katlamak istiyen isfin gelsin.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. [QUOTE=T a K a;3935930]tam tersi olursa hic şaşırma spor hisse
    Akşam ki maçı alırsa yukarı yapar yoksa aşşağıya ben maçı alıp alamıycağını bilmem ama yenilirse düşer

3. Geçen haftadan beri yazıyorum 2.30 dan alınan milyonlarca lot 3 üstü piyasaya boca ediliyor. 2.30 a kadar nerden verirse versinler kar yazarlar. Sağlam bir operasyondu maçlar da speğin şansına lokum gibi bitti. Şimdi gol zamanı😁😁

4. spor hisselerinin ne mok yapacagı belli olmaz demiştim haftaya yenılır 2 tavan ceker

BJKAS günlük

6. Demiştim ben öyle böyle hep si hikaye arkadaşlar adamlar canları ne zama. İsterse o zaman yükseltir alacağını alır arkalarına bile bakmazlar kural bu bizlerde buralarda boşa zaman vakit kendi kendimizi avutma diyelim geçiririz tabi paramızı da kaybederiz böyle durum he akşama bir bakarsınız tavan olmuş belli olmaz bilemem bilsem alın derdim zaten biz böyle yazarız birileri kızar birileri alım yapmaz çamur atar falan filan işin özü bu hadi selametle kalın

7.  Alıntı Originally Posted by atakan-bjk Yazıyı Oku
    Komple tek sefer de alış satış yerine...çok iyi çıkışlarda kar satışı yapıp . çok düşülerde alttan ekleye ekleye gitmek en güzeli diye düşünüyorum......
     Alıntı Originally Posted by atakan-bjk Yazıyı Oku
    1.50 - 1.80 arası yüzüne bakılmayan hisseye ..3 üstü talep artmış yahu...borsa böyle bişey işte..dipte rağbet görmez ...%100 prim yapar talep artar...yarın belki bi 3.50 denemesi yapabilir.....kartalım zirveye pençeyi attı......y.t.d.
    borsayı uzun bir maraton gibi görürsek kaybetmez her daim heybeye kazanç atarız ..........

Kısa da her türlü ve her hisse de zarar edebiliriz..........

2,50 LERDEN ÜÇ GÜNDE 3,50 Yİ GÖRDÜ . 3,50 den dönmüş.......

Iki gün tavan yaptı üçüncü gün açılışta çıktı sonra saldı.....

Genelde iki gün tavan yapan hisse üçüncü gün ne hikmetse düzeltmeye gidiyor.......

Benim taktik belli çok çıkışlarda kar satışı yapmak ........

çok düşüşleri de az az toplayarak gitmek.....

sezon sonuna kadar bu heyecan ve hareket bitmez kartalım da........

8. gunu 3,34 kapatırsa daha yukarlara gıdebılır

Sayfa 546/684 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •