Sayfa 55/685 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 433 - 440 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. tavan tavanlar artık hayal ama ılk dalgayı atar yrn

2. Bu ne yaf yarışma filan sürekli her topikte yazılıoç amaç ne ? 1.ye noluyo

3. Yeterrrr

Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Keşke bu dediğiniz rakamlar olsa arkadaşlar benim görüşüm bıktırma algısına devam sabah tan yüksek açabilir ama borsanın düşmesiyle bjk de düşer diyorum daha sonr ne olur onu bilemem iyi hafta sonları.
    Senin kadar arsız yüzsüz birini ben hayatımda görmedim.. Para için her namussuzluğu yapan tipler var ya sen o sun. Ta kendisisin. 6 aydır sadece küçük yatırımcıyı korkutmak, yıldırmaktan başka burada kime ne iyiliğin geçti adi herif.

Milletin sinirini bozuyorsun.. Teknik biliyor musun yok!! Temel analiz biliyor musun yok..(PAYLAŞTIĞIN Bİ HALT YOK) anca düşecek.. Ben sana hakkımı helal etmiyorum.. Yazma güzel kardeşim yazma. İnsanlarda seni bir ... zannedip kağıdı almaya çekiniyor..

4.  Alıntı Originally Posted by baycene55 Yazıyı Oku
    Senin kadar arsız yüksüz birini ben hayatımda görmedim.. Para için her namussuzluğu yapan tipler var ya sen o sun. Ta kendisisin. 6 aydır sadece küçük yatırımcıyı korkutmak, yıldırmaktan başka bur da kime ne iyiliğin geçti adi herif. Milletin sinirini bozuyorsun.. Teknik biliyorsun yok temel mi biliyorsun yok..(PAYLAŞTIĞIN Bİ HALT YOK) anca düşecek.. Ben sana hakkımı helal etmiyorum adi herif..
    Yönetim benim yorumumu siliyor. Oğuzunkine bir şey olmuyor. Arkadaşlar şikayet edin bu adamın yorumlarını. Buradan biz bir iki kelam edince ceza alıyoruz. Şijayet edin ki belli bir süre yazamaz kafamız rahat eder

5. oğuz24 denen bu arsıza Allah rızası için ceza verecek admin nerelerdesin!!

6. Ben burada yeni değilim oğuzu geçen seneden beri tanırım. Geçen sene de böyle yazdı durdu. Hisse yukarı yaptığında ortalıktan kayboldu. Şu sıralar buraya yazma sıklığı daha da arttı bu benim açımdan memnuniyet verici ama yeter artık kabak tadı vermeye başladı.

7. BU İŞTE SABIR LAZIM yıllarca beklersin sabreden kazanır bu kadar basit

8. Valla bjk den hep kar yazdım şükürler olsun.
    Kimseye aldırmaya ya da sattırmaya da çalışmıyoruz. Elli bin defa söyledik bunu. Benim yazımla alacaksan senşn daha çok fırın ekmek yemen gerek.

Senş eleştirdiğimiz husus dayanaksız şirketi / hisseyi karalaman.

Sayfa 55/685 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •