Sayfa 554/684 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

hakem ve var hakemleri bu kadar taraf tutarak kartalın net uc penaltısını görmediyse burada bir kasıtlı olarak maçı fb ye kazandırmışlardır.
    her açık secik ortada hakemler net bj nin 3 penaltısını görmedi.görmek istemedi.sonuç bu.
    fb top oynadımı.oynamadı.
    sonucu hakemler fb nin 12 adamı gibi sonuca direk tesir etmişlerdir.
    hakem skandalı hakem faciası.
    en kısa zamanda bjk klübü avukatları bu hakemi ve hakemlerini maça etki etmiş olan taraflı kararlarlarını belgeleriyle birlikte mahkemete vermesi gerekiyor.
    bjk nin hakkı resmen yenmiştir.
    yönetim hakemleri mahkemeye versin.
    hakem adaletsizliği taraf tutma var hakem adaletsizliği belgelenmiştir.hiç şeyi göremediler.kameralardanda var hakemleri görmelerine rağmen görmediler.
    fakat spor futbol maçı seyreden taraflı tarafsız herkez gördü.herkez hem fikir.bu hakemler kartalımızın hakkını yemişlerdir.herkez gördü.
    bjk yönetimi hakemlerin yanına bu hakem skandalı faciası kararları yanlarına bırakmamı gerekir.mahkemeye vermeleri lazım.
    resmen 3 penaltısını vermediler.hayret ya.80 milyon gördü.bu hakemler kasıtlı olarak göremediler.var hakemleride aynısı görüyorlarda göremiyorlar.bjk aleyhine tiyatro oynanmıştır.maç sonucu haliyle böyle olur.
    bjk yönetimi bu hakemlerin yanına bırakmasınlar mahkemeye versinler.bu hakemlere tazminat davası acılmasıda gerekiyor.
    her şey bu kadar açık belgeli.maçı kim izlese aynısı der.
    futbol maçın adaletini hakemler tarafsızlığı sağlar.adaletli maç yönetecek sonuca etki etmeden maçı yönetecek hakemler gerekiyor.bu şekilde maç yönetilsin şampiyon kim olursa olsun.her klüp bunu ister.tarafsız maçı yönetecek hakemler.ancak böyle futbolda ileri gidilir.tarafsız skora tesir etmeyecek hakemlerin yönetimine ihtiyac var.
    yanlış hata skandal sonuca etki yapan hakemlerde büyük cezalar verilmesi şarttır.böyle adımlarında atılması gerekiyor.yoksa futbolumuz zaten patinaj yapıyor.klüplerin borç içinde yüzüyor.
    bjk iyimi oynadı.oynamadı.
    sanki fb mi iyi oynadı o da oynamadı.
    sadece hakemlerin taraflı yönetimiyle bu sonuç ortaya çıktı.
    daha önce söyledim.
    bu futbolcularla bu iş kör topal gidiyordu.
    roco oguzhan dıaby necip lens bunları bonservislerini bedavaya verin gönderin.
    hele roco yol gecen hanı gibi defans göbek yok.
    bu saydıgım oyuncularla maç kazanılmaz.
    zaten kazanılmıyorda.
    abdullah avcının bu rocoyu nasıl oynatıyor hala anlamış değilim.
    kademe hatası yapıyor.adamı tutamıyor.adamını kaçırıyor.cok ağır kalıyor. topsuz oyunda hiç yokhiç oynatmasa cok iyi olur.
    alınan skorlar.hisseye olumsuz etki ediyor.
    hisseyi gümletir.şampiyonluk havası için en az 5-6 kalite nokta oyuncu şart.yoksa bu yılda kayıp yıl olacak.
    her takım birbirini.hakemlerde birilerini biraz kollarsa şampiyonluğu skandal hakem kararları belirler.
    o yüzden hakemleride yenecek bir kadro ile sahaya çıkması lazımki kartalın taraf tutan hakemleride yensin başka türlü olmaz bu şampiyonluk.
    son iki haftada hakem hatası nedeniyle 6 puanı gitti kartalın.yani hakem hatası bir şampiyonluk potasına yakın olacak derken uzaklaşmaya başladık.
    yani hakem tarafsızlığı bu kadar adaletli maç yönetmim var a rağmen hakem skandalları taraflı maç sonuçları kartalımızın canın çok kötü yakmıştır.
    puan kaybettikce hissede cakılmaya başlar nasıl galip geldi diye yükseldi ise.yenildikçe düşecektir haliyle.
    hisse olarak kesinlikle bende yok.bu kadar borçu öyle kimse 10 yıldan önce ödeyemez.beklenti sadece sportif haraketler oluyor yönetim para bulamıyor.eldekileri bedava verip bonservislerini göndersin.saydığım futbolcuları.astronomik paralar alanları.
    yoksa transfer yapacak para yok...ytd
    Son düzenleme : kartalcı53; 24-12-2019 saat: 19:31.

var kayıtlarını bjk yönetimi istedi federasyondan.
    26 aralık son tarih.
    bakalım var kayıtlarını federasyon verecekmi.
    verirse neler neler olacak.
    vermezsede yönetim herhalde bu boş durmaz.
    her şey açık secik hakem faciası skandal orta hakem ve var hakemleri kararları ile net verilmeyen 3 penaltısı var.
    maçın sonucuna hakemler direk tesir eden tarihe gecen bir tiyatro oynanmıştır.
    futbolunu oynarsın hakemde maçı güzel yönetir sonuca tesir etmez yeneni hep birlikte tebrik ederiz.
    bu şekildeki sonuç hakemlerin net hatalı yada bilerek sonucunda ortaya çıktığı 3 penaltısının verilmedi maç olarak tarihe gececektir.
    var kayıtlarını federasyon bjk ye verirse mahkemeye gitmeden bu iş kendi içinde çözülür.
    yoksa yönetim bu işi mahkemeye kesinlikle götürecektir.
    adaletin kestiği parmak acımaz.adaletsizliği kim yapatısa cezasız kalmaması lazım.
    bjk yönetim kurulunu adamlar disiplin kuruluna sevk ettiler.doğruyu konuştukları.hakkının yendiğini söyledikleri için
    bunun üst mahkemesi var yönetim ya var konuşmalarını ya federasyon aracığıyla alacak.
    yada mahkeme kanalıyla alacak.
    bu tarihe gecen ve kartalımızın başına gelen skandal hakem facıası ile futbol adına kara bir lekedir.yapanlar belli.kayıtlarda belli.
    gersisi yönetimin cesaretle atacağı adımlara bağlı..ytd.

3. genclerbırlıgını 9 kısı bırakan hakem ıcın ne soylıcen kardeş ha söylesene

4. Umarım devre arasında iyi bir kaleci ve forvet alırlar

5.  Alıntı Originally Posted by snails Yazıyı Oku
    genclerbırlıgını 9 kısı bırakan hakem ıcın ne soylıcen kardeş ha söylesene
    1.Kırmızıda Vida ayağını tehlikeli yüksekliğe kaldırıp faul yaptı. Hakem faulü görmedi. Gençlerbirliği futbolcusu hakeme atarlandı, faul vermesi, gerektiğini söyledi, hakeme işini öğretmeye kalktı ve sarı kartı yedi. Sonrasında sanırım hakeme küfretti ve kırmızıyı yedi.
    2. Kırmızı zaten net kırmızıydı, Gençlerbirliği oyuncusu kayarak, taban göstererek geldi ve rakibinin bacağına daldı.

6. Burasi maç sohbeti degil hisse yeri ama gençler maçında küfür etmişse kırmızıyı yer. Ötekindede bacagini kiracakti net kirmizi. Vidanin pozisyonu faul olabilir verilebilirdi ama çokta yani bu kadar büyütülecek bir pozisyon degildi. Hakemler her kulübe ayni davransin birine es geçip birine kart vermesin. Amaçlari 4/5 takimi yarista tutup dekoder satilsin. Türkiyede takimlarimiz rezil biz kagidini aliyoruz spekler hareket ederde para kazanalim diye yoksa ben gs liyim normalde gram zevk almiyorum maçlardan. Besiktasin s.liginde lider ciktigindan sonra futbol leş oldu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 330 350 lerden vermedimde ne diye tutuyorsam. 1 lira düştü gene....

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Sanırım düşüş daha devam edicek gibi..3.55 desteğini de kırdılar..zarar diz boyu oldu.Yokmu analiz edicek bir arkadaş durumu

Sayfa 554/684 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •