Sayfa 62/685 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Grafik bana ait deildir,sadece ayni fikirde- yada temennide diyeyim -oldugum icin paylasmak istedim

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ASAKA Yazıyı Oku
    Fb galip - 1 küsür, bjk 6 puan degerinde mac kazaniyor yatay kapatıyor.. gs liderligi kaptiriyor 6 puana bedel mac kaybediyor iyice kaotik bir sürece giriyor +3 bucuk la kapatıyor.. hepsi bir yana da bu gs nin durumunu acıklayabilecek olan var mı?
    Bacasız sanaide, bacanın pazarlanması için çıkmış haberlerden dolayı hisse çıktı, Bedelli ile bacanın tamamını döşesinler, sonra sanai kısmını kendileri cukkalarlar.
    Dursun Özbek: "Riva ve Florya gelirlerini söz verdiğim gibi borçların kapatılması için kullandım"

Galatasaray'da bütçe revizesi kabul edildi

Dursun Özbek: "Spor salonunun ruhsatını aldık"
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Bu gerizekali spek midir fikret başkan mıdır kimdir. gecen yıl da böyle yaptı. Kağıdı 4lerde herkes topladı. Sampiyonluk ve üç yıldız uefada yarı final gelmesine rağmen 6.15te zirvesini yaptı ve orada 1 gun bile kalamadı. Çünkü ucuzdan millet aldı.
    Şimdi yine aynısı. Bu fiyatlardan toplayan topladı. Besiktas sampiyonlar ligi sampiyonu olsa bile gidecegi yer belli. Adamın fiyatlaması boktan. Şu an bu kağıt çok rahat 6'dan alıcı bulur. Yiyosa riski alan alır. Sen 3e çakarsan hisseyi herkes toplar ne de olsa kaybedecek bir şey de olmuyor.
    Umarım yabancı bir fon ortak olur da silip süpürür.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Cumartesi ve Pazar günü maçı aldıktan sonra çoğu esti gürledi bunun gibi bir sürü bana karşı hakaret yok şimdide konuş şöyleydi böyleydi noldu demek istemiyorum bugün bile çıkar diye alanlar olmuştur sizin bu bilnçsiz boş muhabbetleriniz yüzünden üzülerek söylüyorum kimseye sebep olmayın aldırarak yazık bırakın insanlar parasını kendileri yesin harcasınlar burda heba olmasın city bile aldığını zararına veriyor bi araştırın boş muhabbet yapmayın nokta. İyi akşamlar diyorum belki bir gün zararımızı bizde çıkartırız zor ama ümit fakirin ekmeği hoşcakalın sağlıcakla kalın esenlikler:..

5. selamlar herkese uzun bir aradan sonra yeniden kavuştum bjkas'larıma
    basitçe kar görünce sat, alttan topla yukarıdan yeniden sat ile geçecek bir kaç karlı ay olabilir düşüncesiyle geldim.
    yarın bişey beklemiyorum, hem bugünden mini gaplı hem dojisi var, küçük bir düzeltme çok yakın sanki yarıın.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yarın benim günüm bütün işlemi ben yapacam 😂😂😂dikkat edin bak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by naytas21 Yazıyı Oku
    Yarın benim günüm bütün işlemi ben yapacam ������dikkat edin bak
    alımlar 21-21-21-21 o halde. tahtayı izleyelim

8.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Cumartesi ve Pazar günü maçı aldıktan sonra çoğu esti gürledi bunun gibi bir sürü bana karşı hakaret yok şimdide konuş şöyleydi böyleydi noldu demek istemiyorum bugün bile çıkar diye alanlar olmuştur sizin bu bilnçsiz boş muhabbetleriniz yüzünden üzülerek söylüyorum kimseye sebep olmayın aldırarak yazık bırakın insanlar parasını kendileri yesin harcasınlar burda heba olmasın city bile aldığını zararına veriyor bi araştırın boş muhabbet yapmayın nokta. İyi akşamlar diyorum belki bir gün zararımızı bizde çıkartırız zor ama ümit fakirin ekmeği hoşcakalın sağlıcakla kalın esenlikler:..
    Yok ben sana inanıyorum, Adam haklı beyler bile dedim ama sayende düşünce alıyorum her olumlu harekette veriyorum, bir nevi trade....sagolasın oguz

Sayfa 62/685 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •