Sayfa 656/685 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Ben cuma az bır mıktar aldım. Bakalım bugun de farklı kazandı. Fener ve gs da kazanırsa bu hafta güzel bır fıyatlamayla beraber gördüğü zirve rakamlarını geçmesini umuyorum. Umarım yanılmayız.

Tahtada yenı bir zirve hareketı arkadasından dönüş bekliyorum..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ben cuma az bır mıktar aldım. Bakalım bugun de farklı kazandı. Fener ve gs da kazanırsa bu hafta güzel bır fıyatlamayla beraber gördüğü zirve rakamlarını geçmesini umuyorum. Umarım yanılmayız.

Tahtada yenı bir zirve hareketı arkadasından dönüş bekliyorum..
    Haftayada kazanirsa sampiyonlugu ilan eder. Sampiyonluk puan olarak garanti olunca basarlar asagi. Garanti olmadan satip cikmak en guzeli. Pazartesi bu galibiyete arti acma ihtimali yuksek suan icin. Yerinde olsam dahada risk almazdim.

kartalımızı tebrik edelim.
    işte bu kadar iyi bir avantaj yakaladık.
    kısıtlı kadro özverili takım oyun mücadele hırs hepsi bizde.
    sergen hoca farkı ve motivasyonuda ortada.
    muhteşem bir skor ve galibiyet aldık.
    hatayın teknik direktörünün ve yöneticilerinin açıklamaları kartalımızı adeta kamçıladı.
    muhteşem bir sonuç alındı.
    son 3 haftaya 5 puan önde ve ikili averajıda katarsak önemli bir avantaj sağladık.
    helal olsun hepside hak ettiler.oyun ortada.onun ötesinde muhteşem bir konstasyon ve motivasyon.
    maçları aynı gün oynatmayan federasyonada ne demeli.
    fb yi ve gs yi başka gün maçını oynatarak bugüne kadar ayrı bir federasyon avantajı sağlamışlardı.
    kartalımız önce oynuyordu.
    sonrasında fb ve gs kartalımızın aldığı sonuca göre motive olarak çıkarak fb ve gs ye kıyak geciliyordu.
    şimdi avantajda kalmadı.fb ve gs ye.
    böyle haksızlık olmazdı.
    ilahi adalet kartalımızı haklı şampiyonluğa götürüyor.
    çok müthiş bir sonuç alındı.avantajı yakaladık.
    fb ve gs düşünsünler bjk sırası bugün savdı.
    stress fb ve gs de olacaktır.
    hiç bir naçın favorisi olmaz.maç sahada kazanılır.
    kartalımız bugünde zor maçı kazanmasını bildi.önemli olan bu.
    her maçın ayrı önemi var.tek tek engelleri aşan kartalımız alkışlıyorum.
    kartal kazarak yoluna devam ediyor.
    son 3 maça avantajlı giriyoruz.
    hisse olarak bende spor hissesi yok.bulunmazda.
    fakat bu sonuç hisseyi yöneten speği çoşturacaktır...ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Haftayada kazanirsa sampiyonlugu ilan eder. Sampiyonluk puan olarak garanti olunca basarlar asagi. Garanti olmadan satip cikmak en guzeli. Pazartesi bu galibiyete arti acma ihtimali yuksek suan icin. Yerinde olsam dahada risk almazdim.
    Dur bakalım, nereye garanti. Bu hafta fener ve gs kazandımı haftaya gs maçı var orada gelecek gs galibiyeti feneri ve gs de potaya sokar.bırak artı açmayı ben bu hafta kapalı gişe gıdıp en kısa zamanda eskı zirveyi gördükten sonra eğer takım başarabılırse şampiyonluğun ufukta belirmesi ile gerı dönüşü beklerim.. Eğer fb ve gs puan kaybederse aldıklarımın yarısını açılışta verıp diğer yarısı ile devam ederim. Baktım tahtaya basıyorlar bır lot bıle tutmam.fb ve gs kazanırsa bu hafta ralli haftası olabılır. Ancak haftaya Bjk kazansada kaybetse de çöküş başlar kazanırsa şampiyonluk geldi diye realıze ederler tahtayı kaybederse de şampiyonluk yuzdesi azaldı diye tahtacı rısk almayıp basabilir. Yanı en fazla cumaya kadar tutarım sonrası olmaz bu tahtada benım için. Benim stratejim böyle..
    Son düzenleme : kwon3; 01-05-2021 saat: 23:26.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dur bakalım, nereye garanti. Bu hafta fener ve gs kazandımı haftaya gs maçı var orada gelecek gs galibiyeti feneri ve gs de potaya sokar.bırak artı açmayı ben bu hafta kapalı gişe gıdıp en kısa zamanda eskı zirveyi gördükten sonra eğer takım başarabılırse şampiyonluğun ufukta belirmesi ile gerı dönüşü beklerim.. Eğer fb ve gs puan kaybederse aldıklarımın yarısını açılışta verıp diğer yarısı ile devam ederim. Baktım tahtaya basıyorlar bır lot bıle tutmam.fb ve gs kazanırsa bu hafta ralli haftası olabılır. Ancak haftaya Bjk kazansada kaybetse de çöküş başlar kazanırsa şampiyonluk geldi diye realıze ederler tahtayı kaybederse de şampiyonluk yuzdesi azaldı diye tahtacı rısk almayıp basabilir. Yanı en fazla cumaya kadar tutarım sonrası olmaz bu tahtada benım için. Benim stratejim böyle..
    Bakalim Kwon. Ikimizde sonucta tahtaci degiliz. Bizimkiler tahminden oteye gitmiyor. Gonul isterdiki bi takim samp oldumu hissesi basilmasin. En kotu yatay gitsin. Spor hisselerinin sevmedigim yani bu. Tahtacilar her yil ky cilari bu sekilde avliyorlar.

6. ....

7. Cumaya kadar burası hareketli olur. Bende en gec perşembe cuma kaçarım. Sonrası büyük rısk olur. Fb. de bu akşam kazanırsa işler kızışır.gs hafta sonu kazanmak için ne var ne yok yüklenecek. Olası bir gs galibiyetinde fark ikiye iner fb. le. Kalan ıkı maç artık ne olursa. Bjk strese girebilir.

8. yeni sloganımızi istanbulda yaşasam mutlaka yapardım tabiki arkadaşlarımla tribünde kameraların gğreceği biryerde2 kişi sağda 2 kişi solda bez afişe yazar açardım kusura bakma kanarya seneye iyi oyna şu duruma bak ya spikerler futbol yorumcuları fb şampiyon olamadı diye utanmasalar yas tutup ağlayacaklar ya ulan fb nin tekelindemi şampiyonluk ha bu arada sakın bu sloganı evlerinize balkonlarınıza bez afişe yazıp asmaya kalkmayın byu fenerbostanın çok sapık taraftarları var ne yapacakları belli olmaz bir tarihlerde gencecik bir gs taraftarını taksimde öldürmüşlerdi

Sayfa 656/685 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •