Sayfa 661/685 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,281 - 5,288 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Hiç bulaşmamak yarar var elimizdekileri alırlar benim fikrim bu ama Kimse yede mani olamayız başarılar diliyorum bol kazançlar ümüt ederim

2. Yazık oldu yatırım yapanlara üzüldüm uzun vadeli yatırımcı oldular bekle sin dursunlar çıkacak diye ama maalesef öyle bir dünya yok sadece satarlar bizlerde alırız çoğu kişi neye yatırım yaptığını bile bilmiyor ne var ortada aldığınıza göre bi düşünün bence yol yakınken çıkmakta fayda var sonuç hüsran olur hayırlı akşamlar

3. Bugün Chelsea yenilmesine rağmen,Totenham'ın Leicester City'i deplasmanda yenmesi ile Chelsea ligi 4.sırada bitirerek şampiyonlar ligine katılmayı garantiledi. Buda bizim direk şampiyonlar ligi gruplarına katılmamız demektir. Umarım hisseye olumlu yansır.

4. Spor hisselerinde teknik ne derece işler bilemiyorum. 13.50 zirvesinden başlayan düşüş 6,72 'den dönmüştü. Bu seferki düşüşte 6,82 seviyesinde Cuma günü destek bulmuş gibi duruyor. İkili dip ve ters çekiç formasyonu oluşumu var gibi. Yarın 7,28 üzerinde açılış yapabilir ve bu seviye üzerinde kalabilirsek dönüş için umutlanabiliriz diye düşünüyorum. Benim naçizane teknik düşüncem bu şekilde. Değerli üstadlar daha iyi yorumlar. Kimse bu yazıya göre yatırım kararı almasın. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Evet yarın sabah olumlu açabilir belki ama öğleden sonra yeni uzun vadeciler bulur daha sonrada aşşağıya doğru düşüş başlar yada sabah tavan ertesi gün taban sonra yeni uzun vadeciler böyle gider bizlerde hayal kurarız bilen varsa söyle sin ama teknik falan işlemez başarılar diliyorum kolay gelsin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Evet yarın sabah olumlu açabilir belki ama öğleden sonra yeni uzun vadeciler bulur daha sonrada aşşağıya doğru düşüş başlar yada sabah tavan ertesi gün taban sonra yeni uzun vadeciler böyle gider bizlerde hayal kurarız bilen varsa söyle sin ama teknik falan işlemez başarılar diliyorum kolay gelsin
    İyi tesbit,7.70 yapıp 7.05 geri geldi.BJK bunu hep yapar,1.50 fiattan 2 defa 15-2 defa 7-13.50,peşi malum 6.80,ilk destek burası,geçen buradan dönmüştü,güvenilirmi,ben zaten 2010 senesi sonrası borsaya güvenmiyorum ismini değiştirdikten sonra,benimki vur,kaç,yani trade.KY kısımı balıktır tahtacıya göre,yukarıdan oltaya tak beklesin dursun,sordunmu abi ben uzuncuyum,adamı işte öyle uzatırlar,üstelik 15-20 olacak diyende çok,ben bunun hiç 15 geçtiğini görmedim...hisse 3 tl,diğer hisseler gidiyor bu gitmiyor,3 cıvarından almazlar gider 10 üstünden alırlar,neyse para onların,zaten sordunmu sanane derler,ama psikolojileri altüst olmuştur içten..ytd.

7. Geçmiş olsun diyelim yapacak hiç bir şey yok suçlu kimse değil yatırım cı nerden alırsa alsın bir şekilde zarara uğrar dikkatli olun belki 5 gibi rakamlara geldiğinde denene bilir derim ama yinede bildiğim hiç bir şey yok böyle bu şekilde hayat geçer gider inşallah kazanırsınız derim kolay gelsin

8. Borsa İstanbul, BJKAS hisselerinde 8 Haziran 2021 tarihine kadar brüt takas uygulanacağını duyurdu
    Bildiğim bu araştıra bilen varsa sevinirim

Sayfa 661/685 İlkİlk ... 161561611651659660661662663671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •