Sayfa 67/686 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon
Arama sonucu : 5483 madde; 529 - 536 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    bjkas

Bu grafiğe göre 3.55-3.60 'larımı bekleyelim ? Üst banttan 'da 3.75 'leri işaret ediyor. Zaten oraya değimişti....

2. Yok yok zamanı gelmemiş demek ki hissenin..

Yukardaki grafiğe göre alçalan takoz görüntüsü de var

O takozu daraltana kadar devam ederse fena

Birde tobo oluşturacak gibi duruyor tek ümit o kaldı 4.13 geçmesi lazım..

Bu hisse yapacağını yaptı stad açılışıyla çok beklentiye girmeyin derim.

Ligde ve avrupada şampiyonluk tekrar aynı haraketleri hatta üstünü getirebilir aksi takdirde can yakar..

3. Bak şimdi endex yükseliyor beşiktaştan tık yok tersine küçükte düşüyor..

Herkes ne düşünüyor şimdi keşke 9.20 lerden garan alsaydım veya şu fiyattan şunu alsaydım şu kadar kardaydım

Ama ne aldın BJK

Şimdi endex kar satışında ne yapacak hissemiz ondan önce gidecek aşağı.

Bu döngü hep devam ediyor edecek YTD

4. Akşamda maç var kazanırsa düşecek kaybederse de düşecek bu ezberde zamanı gelene kadar surecek.

5. O değilde, 11 aralık salı kura çekimi var... orada'da chelsea / R.madrid falan gelir, bir de onu fiyatlar elenir diye bu spek ********i dahada aşağı çekerek....sanki guruptan çıkmayı ve galibiyetleri fiyatlamı gibi!....güçlü olmak böyle bişey işte....oyunun kurallarını sen belirliyorsun...benim merak ettiğim bu adam yada adamların kaç milyon lotu var...kaç paray oluyo yani eli sopalı olmak?

6.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    O değil de gençler bu hisse sizce bedelli yaparmı? Şimdi düşünüyorum, beşiktaş muhtemelenen gelmiş geçmiş tarihinin en başarılı sezonunu yaşıyor. 1 maç önceden gruptan 1. çıkmayı garantilemek nedir ya. ligde hala şampiyonluğun 1 numaralı favorisi... peki her başarılı sonuç karşısında kağıt neden kasıtlı olarak baskılanır ve alınamayacak kadar mal 1 kademeye sıkıştırılır? Ve böyle birşeyden yönetimin haberi olmaz mı? Tabiki imkansız...
    Kağıt 6 liralardan bu yana sürekli geri gelmiş ve en son kim girdiyse düşürülerek girilen fiyata birdaha getirilmeyerek kağıttan kaçması zorlaştırılmış. Yani küçük yatırımcı zarardan çıkmama piskolojisinde olduğu için malı verdiklerinden sonra birdaha küçük yatırımcıya satma imkanı yaratmıyorlar. Sebep her fiyattan ky elinde hisse varken bedelli sermaye arttırımı yapmak istemeleri olabilirmi? Çünkü bedelli hisseler ky olmadan yapıldığında bir anlam ifade etmez. Bu sebeplede normalde bedelli öncesi kağıtta agresif hareketler yaratarak ky nın dikkatini çekmek amaçlanır ve mal kitlenir. Sonra gelsin bedelli bkz. gsray... Ama beşiktaşta zaten tüm küçükler kağıtta. ve kaçmamalılar... Ben bu yükselişin kasıtlı olarak baskılanmasını buna bağlıyorum. Sonuçta şirket kar da etse muhteşem bir borcu var. Ve borçlar ortaklarla kapatılma fırsatını es geçmeyebilirler.
    Ne güzel yazmış birisi... Yönetimin bedelliye bakış açısı hep var zaten arkadaşlar....''"Borç niye artıyor? Azalabilmesi için 2-3 temel iş lazım. Kar elde etmeniz lazım. Bir mal satacaksınız borcunuzu ödeyeceksiniz. Üçüncü yöntem, kaynak oluşturacağınız sermaye artırımı yapacaksınız. '' . bu 21 mayıs 2017 demeci başkanın..... kaynak: http://www.goal.com/tr/haber/fikret-...d199vwa2zuxnnz

Sırasıyla oluyor söyledikleri, bedelliyede geçiş olacak diye: 1.kar edildi 2. mal satımı dediği futbolcu, Ocakta birileri yolcu ve son aşama bedelli ile sermaye arttırımı......

Bu durumu beğenmesekte, sanki görünen gerçek bu....ve buna gidiyor durum....Burarc arkadaş'a da yöntemleri konusunda katılıyorum..

7. Bedelli de bedelli... 2 senedir hissedeyim bu söylemlerin zamanıdır. (bkz geçen sene bu zamanlar) Çıksın bedelli ne var bunda? Şirkete güveniyor musun? Yöneticilerine vizyonuna politikalarına güveniyor musun? Ek kaynağı doğru yerde kullanacaklarına inanıyor musun? Bu ve benzeri sorulara verilen cevap "evet" ise uzun vadede -ki 2022 ye kadar görevde kalmayı düşünen bir yönetim neden yatırımcısına kar elde ettirmesin?

8. Bedelli er zaman kötü değildir..

Sayfa 67/686 İlkİlk ... 1757656667686977117167567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •