Sayfa 68/685 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 537 - 544 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Bedelli de bedelli... 2 senedir hissedeyim bu söylemlerin zamanıdır. (bkz geçen sene bu zamanlar) Çıksın bedelli ne var bunda? Şirkete güveniyor musun? Yöneticilerine vizyonuna politikalarına güveniyor musun? Ek kaynağı doğru yerde kullanacaklarına inanıyor musun? Bu ve benzeri sorulara verilen cevap "evet" ise uzun vadede -ki 2022 ye kadar görevde kalmayı düşünen bir yönetim neden yatırımcısına kar elde ettirmesin?
    Bunada katılıyorum, bedelli her zaman kötü değil ama gücü yerinde olana iyi....herkes altından kalkamaz, bu hissedeki herkesin maddi gücü bir değil ekstradan koymak için... heleki yönetimin yüzde 400 (g.sarayın yaptığı gibi)-600 gibi artırım isteklerinde ne olur düşünmek bile istemiyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Bedelli de bedelli... 2 senedir hissedeyim bu söylemlerin zamanıdır. (bkz geçen sene bu zamanlar) Çıksın bedelli ne var bunda? Şirkete güveniyor musun? Yöneticilerine vizyonuna politikalarına güveniyor musun? Ek kaynağı doğru yerde kullanacaklarına inanıyor musun? Bu ve benzeri sorulara verilen cevap "evet" ise uzun vadede -ki 2022 ye kadar görevde kalmayı düşünen bir yönetim neden yatırımcısına kar elde ettirmesin?
    Bedelli sermaye arttırımı yapan hisse performanslarını incelemeni öneririm. Kaç hissede pozitif, kaç hissede negatif yansımış? Spor hisselerinde yapılanlarının tamamı negatif yansımış. Sen bacası tüten bir hisse olursun, gelen parayla yatırım amaçlarsın anlarım da borç ödemeyi ortaklarına itekleyen sadece spekülatif hareketler yapan bir şirkete pozitif yansımasını beklemek en hafif tabirle saflıktır güzel kardeşim.

3.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye arttırımı yapan hisse performanslarını incelemeni öneririm. Kaç hissede pozitif, kaç hissede negatif yansımış? Spor hisselerinde yapılanlarının tamamı negatif yansımış. Sen bacası tüten bir hisse olursun, gelen parayla yatırım amaçlarsın anlarım da borç ödemeyi ortaklarına itekleyen sadece spekülatif hareketler yapan bir şirkete pozitif yansımasını beklemek en hafif tabirle saflıktır güzel kardeşim.
    Ayrıca Denizbank+Ziraat'ten talep edilen 96.400.000 USD'lik kredi talepleride onaylanılıp verilmedi benim bildiğim....ret çıkarsa, yaslan yatırımcıya galatasarayın yaptığı gibi.....

4. Haklısınız.. Uzun vadeli yatırımcıları kastederek söylemiştim. Uzun vadede de aynı düşüncede iseniz diyecek sözüm yok

5.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku

Haklısınız.. Uzun vadeli yatırımcıları kastederek söylemiştim. Uzun vadede de aynı düşüncede iseniz diyecek sözüm yok

6.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Ayrıca Denizbank+Ziraat'ten talep edilen 96.400.000 USD'lik kredi talepleride onaylanılıp verilmedi benim bildiğim....ret çıkarsa, yaslan yatırımcıya galatasarayın yaptığı gibi.....
    kaba hesapla; kredide ret çıkarsa, aranılan kaynak 3.85 TL=1 USD'lik kurdan 371.140.000 TL para ediyor. Dolaşımdaki 240 milyon hisseye yedirdiğinde, % 155 gibi bir bedelli rakamı , hesabıma göre....1 TL'lik nominal 1 lot hisseye 1.55 TL ilave para vermek demektir ki....ocak söndürür! ytd tabikide...

7. Yanılıyorsam düzeltin en son 2005 te bedelli çıkarttı diye biliyorum. Bedelliye katılıp zarar eden veya bedelliye katılmayıp kar elde eden var mıdır? Ben şahsen elimdeki lot sayısı fazla olsa da imkanım olursa katılmayı düşünürüm. Ama tekrar ifade ediyorum her ne kadar alırken ki amacım bu olmasa da artık uzuncuyum. Hatta çok uzuncuyum...

Bedelli çıkacak ise hisse hareketi nasıl olmalı? Hisseyi yukarı çekip veya sert hareketler ile yeni yatırımcılar için cazip hale getirmek mi? Yoksa stabil bırakıp içerideki yatırımcılarla yetinmek mi?

Gs nin bedelliden önceki hareketlerini gözönünde bulundurarak soruyorum
    Son düzenleme : stress; 06-12-2017 saat: 12:49.

8. Bu bedelli olayını bu fiyatlardan yapacağını düşünüyor musunuz?

Sayfa 68/685 İlkİlk ... 1858666768697078118168568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •