Sayfa 680/684 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TRADER34 Yazıyı Oku
    Tüm spor hisseleri içinde en mantıklı alım kararı bence BJK olmalı.

- Weghorst'tan çok güzel para kazandı ve ligin 2. yarısı için çok önemli transferler yaptı. Aboubakar'ın önümüzdeki yıl dahil bütçesi neredeyse bedavaya geldi (Weghorst satışı sebebiyle).
    - Ligin zaten en performanssız dönemini yaşadı ve yükseliş dönemine geçti.
    - Abromoviç'e satış olur olmaz bilemem, bana uzak geliyor ama Abromoviç olsam, piyasadan alınabilecek tek spor hissesi bence BJK. %49'u piyasadan 100 TL fiyatlamaya kadar toplarsa, çoğunluk için kalan %2 için kulüple masaya oturur. ZAten böyle bir ihtimal gerçekleşirse, bir lot fiyatlaması bence 200-250 lira bandında gelir.
    - Şampiyonluk ve/ya 2.'lik her durumda BJK için yeni fiyatlamalar getirir.
    - Bugünkü değeri ile piyasa değeri 1,7 milyar TL'dir. Borsadaki senetlerin değerine bakınız, bu rakamın ne kadar düşük ve komik olduğunu o zaman daha iyi anlarsınız. Bana göre tam da Damızlık bir hisse senedidir. Ben şahsen, bu fiyatlara, elimdeki senetleri vermem. BJK'nin ortağı olmak, bu fiyatlamanın çoooook üzerinde bir onura/değere sahip.
    - Tüm spor senetlerine bakınız. Tamamının piyasa değeri BJK'nin yukarısında. TSPOR bile %50 daha yüksek piyasa değerine sahip.
    - Tüm spor senetlerine bakınız. Tamamının piyasa değeri, net defter borcunun 2 katı seviyesindedir. Ve mantıklı bir değerleme bu. BJK'nin ise, net defter borcunun yarısı kadar piysasa değeri var (Net borç 3.2 MrTL, Piyasa değeri 1,7 Mr/TL). SAdece bu başlık bile, BJK'nin 4 kat fazla fiyatlamaya sahip olmasını gerektirir ki, bu da en az 25'li fiyatlar demek. Esasen 25 hedef fiyat değil. 25 TL/lot fiyat, düzeltme hareketi ve fiyatıdır. Diğer spor hisseleri bazında dengeye oturmuş fiyattır.
    - Senette olan Küçük Yatırımcı 25'li fiyatlardan elindeki malları verecektir diye düşünüyorum. Ki bu da normal. Özetle; BJK bir hareket yapacaksa, hareketi, 25'ten sonra başlayacak diye düşünüyorum.

Benim BJK ile ilgili öngörüm, 100-120 TL arası bir fiyatlamadır. Umarım 1 yıl içerisinde bu hareketi yapar. Tamamen kişisel görüşümdür.

Yatırımcı tavsiyesi değildir.
    Hayaller paris, gerçekler ümraniye

2.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    ABUBAKAR size şampiyon yapar belki girin girin alın ucuz ucuz..
    Aha biri gelmiş sonunda
    Yatırım uzmani evet bjk nin çocuğu abubakar takımı şampiyon yapar diye girdik ama kötü mü ettik satalım mi? Olamaz mı bjk şampiyon?
    Kim olur peki hangi takıma basalım parayı?

3.  Alıntı Originally Posted by _robinhood Yazıyı Oku
    Aha biri gelmiş sonunda
    Yatırım uzmani evet bjk nin çocuğu abubakar takımı şampiyon yapar diye girdik ama kötü mü ettik satalım mi? Olamaz mı bjk şampiyon?
    Kim olur peki hangi takıma basalım parayı?
    şöyle yap kardeşim...% 70 gs..% 20 fener... % 10 bjk...yatırım tavsiyesi değildir tabiki

4. Çok ilginç...
    Halen gelen giden yok...
    Normalde borsaya yeni gelen ky için sportifler çekicidir ancak muhtemelen ahali şampiyonluğa akmış

Neyse devamke...;)

5. https://finans.mynet.com/borsa/hisse...as-futbol-yat/

8 nisan 2021 deki rakamlarla çanağa giderse ne güzel olur.......

takım fener maçından sonra güzel oynamaya devam ediyor.....

bakalım ileri günler için neler olacak.....

6.  Alıntı Originally Posted by ATAKAN-BJK Yazıyı Oku
    https://finans.mynet.com/borsa/hisse...as-futbol-yat/

8 nisan 2021 deki rakamlarla çanağa giderse ne güzel olur.......

takım fener maçından sonra güzel oynamaya devam ediyor.....

bakalım ileri günler için neler olacak.....
    çanağı tamamladık.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir...yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez . yatırım tavsiyesi icermez....KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Çok garip hisse x3'ten fazla yaptı ve buralar hala bomboş.
    Bugün itibariyle 5,87 maliyetli pozu kapattım.
    Alan da kazanır inşallah.
    Bol kazanclar

kartalda transfer her sene olduğu gibi en ucuzunu blup almak.her sene aynısı oluyor.bu kadro şampiyonluk için yeterli değil kesinlikle.fb gs transferler yapıyorlar sürekli.zten kadroları bjk den iyiydiler.şimdi kadrolarını transferlerle daha kaliteli hale getiriyorlar.bjk de ise en az 7-8 üst düzet kaliteli transferler şarttır.
    yoksa bu kadro ile şimdiden söyleyeyim şampiyonluk gen hayal olur.
    defansa sais gidecekse adam lazım.orta saha yetersiz.9 numara lazım cenk bu sene zor oynar.sağ ve sol kanat şart.gedson gidecekse gelecek parayla alırlarmı.kalsa iyi olur.muleka bjk de oynayacak oyuncu değil.monteroda öyle göndersinler acilen.yabancı kontenjanı açık 7-8 oyuncu direk oynayack transferler mutlaka yapılmalıdı.başkan çok hesap yapıyor.transferler günu geciyor.takımda haliyle kurulamıyor.gazzell sakattı oynaması bu senede zor.iyişirse oynarmı belli değil.bjk çifliğinden oyuncuların yüksek kontratları nedeniyle mukavelesi olan oyuncular haliyle gitmek istemiyorlar.çok oyuncu var kiraya verilecek.hemen versinler.senin yedeğin var fakat kaliteli yedekler.11 zorlayacak yedek oyuncu kaliten yokken şampiyonluk hayal olur.78 tane 11 de direk oynayacak oyuncu alırsan takım kalitesi yükselirse o zaman şampiyonluk için kaliteli kadro kurulmuş olur.şu kadronun yedeği dahi yookken şampiyonluktan bahsedilemez.kaliteli 7-8 en az direk 11 oyuncusu alunması şarttır.hemde en kısa zamanda.fb ve gs nin kadroları dahada iyi olurken bjk yönetimi o olmadı bu olmadı şu olmadı arayışıyla transferleri geç yapıyorlar.son dakika alınan oyuncularda daha takıma alışamasan lig bitiyor.fb ve gs ise transfer üstüne transferleri yapıyorlarken bjk yönetimi ise transfer yapmakta her zamanki gibi zorlanıyorlar.sonrasındada bir bakıyoruzki transferlerin çoğu fiyasko ile sonuçlanıyor.malesef bu senede aynı durumdayız.bu kadaro çok yetersiz ve kalitesiz ve yedeksiz bir kadro ile gene şampiyonluk hayal olacaktır.7-8 nokta transferler şarttır.yönetim uyuma bir an önce bul buluştur nokta transferler bekliyoruz.yoksa gene 3.lük olur.şampiyonluk ise hayal olur.şampiyon olmak için kaliteli 22-24 oyuncu şart.bjk de 11 kişi bile kalitwli oyuncu ancak var.yani 22-24 oyuncu kaliteli oyuncu ile şampiyonluk kovalanır.maratonda sakatlıklar cezalılar her şey oluyor.ipi göğüslemek için bu kadro yeterli değil.en az çok kaliteli 7-8 acil transferler bekliyoruz.yönetim elini çasbuk tut.transfer mebsimi hızla geçiyor...ytd

Sayfa 680/684 İlkİlk ... 180580630670678679680681682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •