Sayfa 78/685 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 617 - 624 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 4.35 tam da düşen trendin zirvesi. Tam da oradan döndü. Hacim iyi gibi dinlenip 4.35 i patlatması lazım. 4.35 üstü kapanışta hikaye başlar. Yoksa hala tırt

2. Benim görüşüm speki sittir ettiler .Bundan sonra nasıl bişey olur bilmiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    arkadaşım olmıyan bir mevzuyu gündeme getirsen ne olacak adamlar demiş diyeceklerini yok gündemimizde diye .hadi sen gündeme getirdin bizde katıldık katılmayız demiyorum burda herkezın canı yanmış bir yol bir çıkış arıyor herkez katılır anlıyacagın ama alıcagın cevap genel kuruldakinin aynısı olacaktır boşuna gündem yapıp beşiktaşı ele güne rezil etme bedelli dendiğinde eger derlerse tabi vaktimiz olacak taksimde buluşur yürür bağırır çağırırz seninde tavsiyene uyar twette boğarız ortamı ve ölümüne gündem yaparız sen hiç merak etme şüphen olmasın..bizler şunu bilmiyoruz burası borsa şirkette herşey yolundada gitse hisselere yansıyacak diye bir durum yok burda şirketin anlaştığı spek kimse ki borsadaki hiç bir şirket speksız hareket edemez bir tek mal pazarlıyamaz işte o kimse o nezamn isterse ozaman çıkar bu hep böyle olmuştur ve olacaktır.bak birileri savaşıyor sence kim ? sen mi benmi ? düşüşteki kağıdı niye aluyor ,alıp neyapacak ? madem bedelli var niye alıyor ? alan bilmiyormu bedelli olabilir diye? küçük yatırımcıyı ayırıyorum tabiki onun bildiği bir şey yok ky. balıklama atlar olaya. ben sana söyleyeyim kim alıyor tahta yapıcı alıyor ve kademe ayarlaması yapıyor ilersi için .heee kim satıyor dersen okadarını bilemem birileri satıyor .şimdi bir sorumdaha var evelsigün 4,13 e kadar geldi satma imkanı verdi, orda satılanı kim aldı düşüşteki kağıdı yukarı çekip satış fırsatı veriyorsa kagıd toplanıyor demektir.bureda önemlı olan alttaki satısı bitirmektir işte alttan gelen satış bittiğinde gün yüzü göreceğiz. y.t.d.
    noldu beyler düne kadar bedelli deyip yırtınanlar şimdi kağıt çıkmaya başlayınca sesleri çıkmıyor.hiç bedelli konuslmuyor hayırdır.şuan itibari ile yukarda olanlar yani bizler zarardayız spek kimse işte onlar kurmus olduğu düzeni kullandı grafiğe bakanlar anlıyacaktır .4,22 ve 4,35 kırılma noktasıydı ,4,22 yi kırdı 4,35 e uzandı 4,35 i kırarsa 4,59 gelir ondan sonrası açık 6 lara kadar yolu gözüküyor grafikte.aşağı saldılar biraz ama kapanışı görmek lazım.hayırlısı artık bekliyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by burarc Yazıyı Oku
    4.35 tam da düşen trendin zirvesi. Tam da oradan döndü. Hacim iyi gibi dinlenip 4.35 i patlatması lazım. 4.35 üstü kapanışta hikaye başlar. Yoksa hala tırt
    onnumarasın burarc yorumunu beğendim işten ve grafikten anlıyorsun. yorumun 10 numara beş yıldızlık

evet 4,35 e kadar fırsat tanıdı .yani silkeleme yaptı şimdi aşağı bir silkeleme yapar yada yapıyor sonra tekrar 4,35 i deniyecektir kırdığı taktirde 4,59 hedef sonrası 6 lar tekrar.

5.  Alıntı Originally Posted by ilkayy78 Yazıyı Oku
    yazık edecekler yine garibana, öle gözüküyor
    Dikkat edin derim.....süründürebilir.......inşallah olmazda, basıyorlar aşağıya yine

6. Malı iyice azalttım ,bundan sonra 3 e de inse 5 ede çıksa ,önemli değil ,6 sonrası olursa düşünürüm ,değilse dursun ,ekmek su istemez

7. Zamanı gelmişmiş demek ki. Beni silkelemeyi bekliyormuş neyse kalanların kazanmasıda tesellim olsun.

Elinde olanlar aşağıdan maliyetliler işinizi bilirsiniz artık yani iyi hesap edin maç daha yeni başladı.

YTD

8. 4,30 ve üzeri iyi mallanma olmuş bu demek oluyorki yukarı satışa sunulanı toplamış aşağıyada yukarıyı ayarlıyarak merdivenli bir şekilde iniş yapmış görelim bakalım nereye basacak .grafiğe baktığınızda yukardan aşağıya inen bir çizgi var adına kırılma çizgisi deniyor o çizgiye hep değmiş ve aşağı salmış bugünde aynısını yaptı .çizgiye çarptı geri döndü buna grafikçi avcılığı denir ama yukarıyı toplaması onu ele veriyor o çizgiyi kırdığı an patlar kimse tutamaz. yukarıya yaptığını aşağı kademelerede yapıyor bu tehlikeli işte bu seferde aşağı merdiven kuruyor eşeleyerek.y.t.d.

Sayfa 78/685 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •