Sayfa 85/685 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 673 - 680 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Düşmüyorum gel gel mi yapıyor bu çapsız spek.

2. 4.00 TL' de bekliyorum.

" Yatırım Tavsiyesi Değildir ! "

3. 323.740 ödünc piyasası olmuş. 2-3 güne don lastiği etkisi olabilir.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

4.  Alıntı Originally Posted by ESeyyah Yazıyı Oku
    323.740 ödünc piyasası olmuş. 2-3 güne don lastiği etkisi olabilir.
    ödünç piyasa derken

5. Real madrid harici kuralarda beşiktaşın şansı var bence. Sevilla shaktar basel gelirse beşiktaş kazanabilir. Yalnız bu sene süper ligde iyi gitmiyor diyebiliriz. Bir an önce 1.liğe doğru yaklaşmalı. Fiyatın buralarda sürünmesi yetersiz süperlig performansı yüzünden...

6.  Alıntı Originally Posted by kadir_52 Yazıyı Oku
    ödünç piyasa derken
    Açığa satanın, elinde hissesi olandan açığını kapatana kadar iyi bir faizle ödünç hisse alma piyasası.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by StockTrader Yazıyı Oku
    Real madrid harici kuralarda beşiktaşın şansı var bence. Sevilla shaktar basel gelirse beşiktaş kazanabilir. Yalnız bu sene süper ligde iyi gitmiyor diyebiliriz. Bir an önce 1.liğe doğru yaklaşmalı. Fiyatın buralarda sürünmesi yetersiz süperlig performansı yüzünden...
    Real çıksın.

Real'i İstanbula getirtmek, hele hele de es kaza yenmek büyük prestij olur. (Çok real forması satarız.. ekonomimiz büyür. ekonomi büyürse borsa yükselir. borsa yükselirse hisseler değer kazanır. hisseler değer kazanırsa, biz de kazanırız. kazandıklarımızla bir real bir de BJK forması alırız. ekonomimiz daha da büyür. borsa daha da yükselir. hisseler daha da değer kazanır. biz de kazanırız. kazandıklarımızla gene forma alırız. ekonomimiz acaip büyür o zaman.. .................)

Ligde de henüz bir şey yok.. Daha çok vakit var şampiyonun belirlenmesine.. Devre arası var, devre arası transferleri var.. vs.. vs..

Ben bu hissenin speği olsam dünkü rezil futbola en az %5 düşürmüştüm hisseyi , adam çok iyi niyetli helal olsun...

Sayfa 85/685 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •