Sayfa 89/687 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 5492 madde; 705 - 712 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Daha maç oynanmadan golü yedik Bir de oynandığını düşünün buralar yangın yeri. Hakkımızda hayırlısı olur inşallah

2. Fanatik bir fenerbahçeli olarak kara kartalımıza başarılar diliyorum..

BJK futbolcular maç seçiyor babel quresma talisca vs vs bayern munih maçını çok fazla ülkede izlenecek

bu futbolcular varını yoğunu ortaya koyacak yeter ki korkmasınlar...

Ben turu geçeceğimizi düşünüyorum... İnşallah ülke puanımıza en güzet katkıları devam eder....

Tabi ligde tamtersi temennillerle

3.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Almanyada taraftarımız olmayacak az önce başkan açıkladı. Araya karışanlar olabilir tabi
    o gün gelince görürüz
    sen türk,ün ve türklüğün analamını daha tam kavrayamamışsın galiba
    tuvalet camından girer ama girer o stada.

4. Eğri oturup doğru konuşalım arkadaşlar gönül ister bjk elesin ama artık bu saatten sonra çok zor tamam bjk nin kadro kalitesi bizim ilgimizin kat kat üstünde ama sağ olsunlar maç seçip Şampiyonlar ligine önem veriyorlar di şimdi rakip Bayern yani real Barça Bayern psg bu 4 dünya futbolunun lokomotifi yani kusura bakmayın ama fark olur gibime geliyor nasip kısmet lige önem versinler artık ytd

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. her galibiyet sonrası mal sattıraıp taraftarını ve yatırımcısını bezdiren yönetime az bile oldu. Bu kadar ah alıp Basel beklersiniz anca... Ancak turla ilgili beşiktaşın şansı %20. Ama herşey ilk maçta alınacak beraberlikle başlar. Orda berabere kalmayı becerebilirlerse görün hikayeyi. Baseli elese de beşiktaş bu yönetim kağıdı baskılamaya devam edecekti. Bayerni elerse direk final hayalleri başlar. yükselişi durduramazlar. ama çok zor. PSG son maçında bayern kalitesini gösterdi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Maç ne zaman maç..?

7. Speğim kurayı beğenmedi döşemeye geçti🤗
    Şerefli gruptan çıkmayı fiyatladınmı ki düşürüyorsun? Hala geçen yılın fiyatlarında. Gsray da belli ki 5 lerden düşürmüşler birilerini 6.40 larda okutma derdinde. Yersen👍

8. Bayern'e 5 beyler ...

Sayfa 89/687 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •