Sayfa 90/685 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 713 - 720 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by damlalı Yazıyı Oku
    o gün gelince görürüz
    sen türk,ün ve türklüğün analamını daha tam kavrayamamışsın galiba
    tuvalet camından girer ama girer o stada.
    Nedir Türklüğün anlamı? Kurallara uymayan, saygısız, kimseyi dinlemeyen... Bu mu? Başkan taraftar istemiyoruz dedi -ki haklı da... Ben Türküm girerim olur mu?

2.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Nedir Türklüğün anlamı? Kurallara uymayan, saygısız, kimseyi dinlemeyen... Bu mu? Başkan taraftar istemiyoruz dedi -ki haklı da... Ben Türküm girerim olur mu?
    taraftar istemiyorlar. Türklere isterse karşı tarafın biletini alsın satmayın demişlerdi geçen leipzig maçında. giremezler. girseler de farketmez. yani neticeye etki etmezler. ben de düşük buluyorum şansını Beşiktaşın. gruplarda yapabileceğinin çok iyisini başardı. elemeleri zor ama futbol bu. ilk maç burada olur umarım. burada yenersek şans yüzdesi artar. hisse fiyatı birşey fiyatlamadı ki. düşmesi saçma. hisse sahipleri isterse başka haberlerde çıkartabilir. yani canları isterse.

3. 4 galibiyet 2 beraberlik alıp 14 puan toplayıp Grubu lider tamamladın hiçbir olumlu etkisi olmadı, neymiş Bayern çekmişiz diye %2 ekside, mantıklı değil bir işler var.

4. Almanyada dünya devi ile oyna iyi bir seyirci imkanından yoksun ol...Seyırci gelse en ufak taşkınlık seneye Avrupa yok...Nasıl iş bu ya...Biz niye bukadar ateşli fanatik olduk.Neyse güzel bir final yapılacak anlaşılan...

5. [QUOTE=Arif Turgay;1371634]Almanyada dünya devi ile oyna iyi bir seyirci imkanından yoksun ol...Seyırci gelse en ufak taşkınlık seneye Avrupa yok...Nasıl iş bu ya...Biz niye bukadar ateşli fanatik olduk.Neyse güzel bir final yapılacak anlaşılan...[/QUOTEBir sözümde SPek denen amcaya..Çal çal oyna...Ligdede Fener Trabzon dört nala geliyor arkadan...Bir düşüş başlarsa ...

6. Beşiktaşımız - Bayern Münih eşleşmesinin ilk maçı 20 Şubat’ta Allianz Arena’da, rövanş maçı 14 Mart’ta Şeref Bey Stadı’nda oynanacak. #Beşiktaş #UCL

ilk maç oradaymış. neyse artık. başarılar dileriz. Şenol Güneş bir an önce lige de konstantre etmeli oyuncuları. GS var Fb toparladı. başakşehir vs derken şampiyonluk için artık Beşiktaş abuk subuk puanlar kaybetmemeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Beşiktaşımız - Bayern Münih eşleşmesinin ilk maçı 20 Şubat.
    Oooo.. daha iki aydan fazla varmış..

İyi iyi...

O zamana kadar Real formasını satarım..

8.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Ben bu hissenin speği olsam dünkü rezil futbola en az %5 düşürmüştüm hisseyi , adam çok iyi niyetli helal olsun...
    işte ,en komiği buydu ,iyi niyetli spek))

zannediliyor ki spek ,ky falan düşünür hisseyi korur kollar ..bjkas speği kadar adi bir spek 420 hissenin içinde yoktur

Sayfa 90/685 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •