Sayfa 93/685 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 737 - 744 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bu ligde bu köprünün altından daha cook sular akar...ikinci yarı bjk ve bşkn orman pabucun pahalı olduğu anlar ve lige ağırlığı nı koyarlar diye düşünüyorum..ytd

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Belki on onbeş yıldır bu hissedeyim her zaman zor hisse olmuştur ama iki yıldır yaptıklarını daha önce görmedim.Ya kendi aralarında bir kavga var parayı paylaşamıyorlar yada kağıt el değiştirdi yeni gelenler orman çocukları.Yanlız şunu belirtiyim orman çocuğu derken kesinlikle başkanı kastetmiyorum ceza yemiyim diye orman diyorum siz anladınız.Çıktığı yerde bir gün bile duramıyor ne kağıtlar gitti ama geri gelmedi düşünmene bile fırsat vermeden geri salıyorlar iki şampiyonluk stad açılışı kar gelen blanço guruptan namağlup çıkma kasaya giren milyon dolarlar hiç birşeyi satın almıyor bunun adı orman çocukluğudur üç kuruş parayla girip kağıt alanları zamanla yıldırıp elinden almaya çalışıyor tam aç işi.oda biliyorki zamanla dayanamayıp satanlar olacak adam bu paranın peşinde ******** al götür 6 da 7 de pazarla malı büyük ihtimal parası yok çulsuzun çorbacı peze....Bu saatten sonra sana benden mal yok çıkar biri tahtanın altına üstüne getirir eline verir İnşallah.YTDeğildir.Çok sinirliyim kusura bakmayın.Allah herkese sabır versin.

3. " Yatırım Tavsiyesi Değildir ! "

4.  Alıntı Originally Posted by gologodri Yazıyı Oku
    Belki on onbeş yıldır bu hissedeyim her zaman zor hisse olmuştur ama iki yıldır yaptıklarını daha önce görmedim.Ya kendi aralarında bir kavga var parayı paylaşamıyorlar yada kağıt el değiştirdi yeni gelenler orman çocukları.Yanlız şunu belirtiyim orman çocuğu derken kesinlikle başkanı kastetmiyorum ceza yemiyim diye orman diyorum siz anladınız.Çıktığı yerde bir gün bile duramıyor ne kağıtlar gitti ama geri gelmedi düşünmene bile fırsat vermeden geri salıyorlar iki şampiyonluk stad açılışı kar gelen blanço guruptan namağlup çıkma kasaya giren milyon dolarlar hiç birşeyi satın almıyor bunun adı orman çocukluğudur üç kuruş parayla girip kağıt alanları zamanla yıldırıp elinden almaya çalışıyor tam aç işi.oda biliyorki zamanla dayanamayıp satanlar olacak adam bu paranın peşinde ******** al götür 6 da 7 de pazarla malı büyük ihtimal parası yok çulsuzun çorbacı peze....Bu saatten sonra sana benden mal yok çıkar biri tahtanın altına üstüne getirir eline verir İnşallah.YTDeğildir.Çok sinirliyim kusura bakmayın.Allah herkese sabır versin.
    yerden göğe kadar haklısın ..

5. şampiyonlar ligi kura çekimiden sonra güçlü bayer münich le eşleşen bjk için ilerisinin artık zor oldugunu gören futbolcular lige geri dönemenin farkına varmişlardır... seneye tekrar şampıyonlar liginde buralara kadar gelmek için süper lig şampıyonu olamak gerektigini biliyorlar...

6. bayernle eşleşmişte düşüyormuş. ne çıktın ki düşüyorsun? yazıp yazıp siliyorum ceza alacağım yoksa.

7. Beşiktaş yönetim kadar yatırımcısını düdüklemeye çalışan başka bir şirket yok hissenizi aldığım güne lanet olsun

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    "Bir ustanın elindeki tek alet çekiç ise bütün problemleri çivi gibi görür."

Ben garip bir T/a'ciyim.. Üstüne üstlük de usta değilim..

Ama ne yapayım ki, elimdeki tek alet T/A..

Yani..

Saatlik grafiklerde bir TOBO oluşuyor..

Sağ omuz kısmındaki hacim sol kısmındaki hacime göre yüksek..

İşte bu..

Not: Bu yazı bir herhangi bir tavsiye niteliği taşımaz.. Bir T/a'cının sallamasıdır.. Elindeki tek aleti sallamasıdır..

Sayfa 93/685 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •