Sayfa 509/684 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bir beşiktaş lı olarak yazalım.. elimde hissesi yok almayı da düşünüyoırum.

neden alınır.
    son 3 yılda 6 liradan 1,40 lara değmiş....
    artık kusacağını kusmuş .
    Fikret orman ın hisseye verdiği kaos ivmesi (3 yıllık grafiği açın o şekilde bakarak yorumluyorum) ile aşağıya gelebildiğince gelmiş. fikret orman ın istifasının kaçınılmaz oluşu ile düşenini kırmış, ha yarın hisse batmaz ama yarında sert şekilde de yükselmez.
    her hissede aşağıya geliş bana alım fırsatı verir.
    şu an hisse 1,73 lerde Aralık ın ilk haftası öngörü yerim çok değişik bu sebeple ben hissesini bu kısa zamanda alacağım...
    2 aylıkta büyük getiri bekliyorum...

ytd....

kendime nottur....

2. elimde 479 danda var 2.23 ve 2.59 olanda var vs. birkac kez al sat yaptim. neticede ortalama ve + bekleme maliyeti yüksek yani. para pul olmuş. neyseki öyle çok miktarda almadım. yani en kötüsü bence geride kaldı. sadece bedelli yaparlarmı o kaygı var. bedelli yapsa kulübün para koyması lazım bildigim kadarı ile o da olmadığı için bu şartlarda yapmazlar. 1.35 leri gördü hisse daha asagisi olmadi.bence dahada oralara gelmez. eger endek.bozarda sportifler beraberce düşerse ancak olur. fener nerdeyse p.d 4 katı olmuâtu o kadarda fark olmamalı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Yeni bir dönem başlayacak (bence çebi ile), herşeyi en kötüsü şu an yaşanıyor, yani buraların dip olduğunu düşünüyorum Kartal için...

4. Zaten KY düşecek batacak diyorsa alınır...
    bu şuralara gidecek diyen pazarlayan daha yok yani alınır...

Düşeceği en fazla 1,61 gözükür %25 ihtimal...

ptesi sabah olumsuz dahi açsın kapanış mumları + yeşilli

sahada toz u dumana katamadı ama bistte ben bekliyorum...
    Evet şirketin borçları çok bu yük ü kaldıracak bedelli yapar tüm bedeli şirket alırım der.
    yıkılır ortalık yıkılır...
    YTD...

5. Çebi hayırlı olsun, bence olması gereken olmuştur... artık icraat zamanı...

6. aynen bende katılıyorum zaten tüm sportiflerden eşit miktarda elimde var o ayrı konu
    kazanç konusuna gelirsek yeni yönetim yeni umutlar
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

7. Hayırlı olsun Büyük Beşiktaşımızın Büyük Başkanı AHMET NUR ÇEBİ

8. evet yeni başkan hayırlı olsun umarım iyi işler yapar. ilk yapması gereken ödemeleri yapması. artık taşın altına elini koyacaklar. ayrıca geçmiş dönemler gerçekten incelensin. fikret orman iyi işler yapıyor diye ş.ligi maçları öncesi girmiştim ben tam hayal kırıklığı oldu. ben olsam devre arası kariusu gönderir fabriyi alırdım öncelikle. mevcut kaleci tam bir facia. forvet lazım ayrıca topu kaleye atacak adam lazım.dünya yıldızı gerekmiyor.

Sayfa 509/684 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •