Sayfa 19/684 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 145 - 152 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. daha nsl bir hikaye bekliyorlar acaba

Niçin olduğuna değil,ne oluyor ona bakın!..Munehisa Homma

2. Şampiyonlar ligi şampiyonu olsun o zaman yükselir))
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    dünki yazımdır ;
    endeks tepkiyi 103,100 civarından verdi eger geri dönme yaşanmaz yada kar satışları gelsede 103 bini tekrar aşağı kırmaz ise yükselen yavru trendin içinde kaldık demektir buda dediğim gibi dönüş olmaz ise yükselen yavru trendin üst çizgisi hedef alınacaktır an itibari ile üst çizgi 119-120 civarıdır.burda önemlı olan belli noktaların hacimli geçilmesi buda 109,bin-112 bin dir.
    daha önce yazdığım yazı:
    endeks 103,100 civarından yukarı doğru verdiği tepkiyi şimdide aşağıya doğru tekrar deniyor eğer bir önceki yaptığı aşağı hamlesi olan 103,100 civarları kırılmaz ise yön yukarı olarak test edilmiş olacak ancak bunun için tekrar yukarı hamleler gözlenmeliki yazımdada belirttiğim gibi belli noktalar var şimdi bunların içine 105,500 civarıda dahil oldu.neden derseniz bugün denediği nokta 105,500 civarı idi burayı kırması gerekiyor kıramaz ise tekrar aşağı salarlar.

4.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    daha önce yazdığım yazı:
    endeks 103,100 civarından yukarı doğru verdiği tepkiyi şimdide aşağıya doğru tekrar deniyor eğer bir önceki yaptığı aşağı hamlesi olan 103,100 civarları kırılmaz ise yön yukarı olarak test edilmiş olacak ancak bunun için tekrar yukarı hamleler gözlenmeliki yazımdada belirttiğim gibi belli noktalar var şimdi bunların içine 105,500 civarıda dahil oldu.neden derseniz bugün denediği nokta 105,500 civarı idi burayı kırması gerekiyor kıramaz ise tekrar aşağı salarlar.
    sağolasın Kalvin, ama bu kağıdın endeks/sporsal başarı/bilanço/kasaya giren para vs...ile işi yok; 8 aydır takipteyim bu çok açık...çok güçlü babalar ellerindeki milyonlarca lotu küçük küçük artışlar ile millete yediriyor malesef...asıl amaç ise elimizdeki malı bıktırıp ucuza sattırmak..sabır diyoruz..

5.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    sağolasın Kalvin, ama bu kağıdın endeks/sporsal başarı/bilanço/kasaya giren para vs...ile işi yok; 8 aydır takipteyim bu çok açık...çok güçlü babalar ellerindeki milyonlarca lotu küçük küçük artışlar ile millete yediriyor malesef...asıl amaç ise elimizdeki malı bıktırıp ucuza sattırmak..sabır diyoruz..
    haklısın sunnyfunny teşekkürler.ben sadece bilgi amaçlı atıyorum endeks için gönderdiklerimi.hani belki portföyünde endeks kâğıdı olanlar vardır yada endeks hakkındada bilgimiz olsun diye , bildiğim kadarıyla yazıyorum.ama tabi y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by dumancı34 Yazıyı Oku
    Şu sayfada iki kişi yazınca tereddüte düşüyorum , biri geos,diğeri cixi nikli şahıs bunlar yazınca elimdeki malı satasım geliyor.
    ne demeli , haklısın , o zaman uygula gitsin .....

7. bir hisse günlük normal hacminin 3-5 katına çıkıp (şu anda 62 milyon TL) kımıldamıyor aksine aşağı gidiyorsa ,o hisseye bulaşılmaz ,ilerde isterse uzaya gitsin bunun bir önemi yoktur ,önemli olan hissenin normal davranışlar sergilemesidir ,spor hisselerinin hepsi bataktır öz sermaye olarak , o zaman fiyatlayacağı sportif başarı olmalı ama ısrarla bunu yapmıyor

diğer sportif hisseler normal hareket ediyor ama BJKAS sanki uyuşturucu almış gibi davranıyor .Gsray hissesini örnek göstermiş vatandaş ,Gsray hissesi 6 dan 9 a gitti ,yüksek bir bedelli getirdiler ve büyük maçları kazanamayınca düştü .Bu normaldir

Burdaki yazan arkadaşların bir kısmı da hisse davranışlarıyla aynı özelliği gösteriyor ,adam endekse takmış kafayı sanırım ergen bir beşiktaşlı hisseside olduğunu sanmıyorum

Neyse kalanlara , umarım hedeflerine ulaşırlar .

8. bana atıfta bulunmuşsun cogito arkadaş.evet baya ergenim hemde düzduvara ergenim.sapına kadarda Beşiktaşlıyım her maçına giderim inönünün kapısında yatmışlığımız vardır sağlık doktorlarıyla samimiyetimiz vardır beşiktaşta paf takımdan abilerimiz vardı zamanında. biz beşiktaşın metin ali feyyaz kadrosunun yetiştirdiği efendi Beşiktaşlılarız ama yeri geldimi çarşıyla yakar yıkarız biz aleme karşıyız.şimdi gelelim sana seni ilgilendirmiyorsa benim gönderdiklerim okumaya bilirsin yada forumda beni kitlersen yazdıklarımı görmezsin .neticede burası halka açık bir yer ve saygı çerçevesi içersinde olmak kaydıyla paylaşımlar normaldır.kal salıcakla hissem yok demişsin yanılıyorsun 4,45 ten 50 bin hissem var istersen mail ver görüntüsünü atayım. bizde faso fiso olmaz sen rahat ol.

Sayfa 19/684 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •