Sayfa 679/684 İlkİlk ... 179579629669677678679680681 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. buraya yazıyorum,
    kağıt döndü, Katar'lılarla da sponsorluk tamam.kısa vade 10 üstüne atabilir, hatta orta vade 15 - 20 olma ihtimali çok yüksek. az sabırlı olan güzel ekmek yer.
    YTD

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

peyidir yazmadım.
    kartalın şöförü ismail hoca bir anda kim vurduyla gitti.
    yerine şenol hoca geldi.
    eldeki kadroyu zaten çok eksik diye çok yazdık.eleştirdik.
    gönderilemeyen hala orman döneminden kalma bedavadan milyon avroları antermana çıkarak oyuncular halada var.
    ne ormanmış külübe verdiği zarar.borçlar.hatalımı kasıtlımı nedir.yapılmış fakat milyon avroları antermana çıkarak alan futbolcular malesef transferler edilmişti.
    hesap soracaığım diye yönetime gelen çebi yönetimi.
    her hangi bir hesapta soramamıştır şu ana kadar orman yönetiminden.
    çift kontat imzalamış futbolculara vasat futbolculara ödenmiş astronomik rakamlar ve klip borç batağına girmiş durumda.
    ve hesap soracağım orman yönetiminden diyen çebi yönetimi henüz orman yönetiminden hesap soramadı.
    kendisi açıkladı bu astronomik rakamları çifte sözleşmeli futbolculara asdtronomik verilen vasat futbolculara verilen uçuk kaçık rakamları.
    beşiktaşlıyız deyip külübü iflas wttirmiş şahıslardan kim yönetimde ise ve bu açıklamara görede hesap soramıyorsa başka yönetim gelip hesap sorması lazım.
    çebi yönetiminin eli ayağı bağlı.
    transfer yapamıyor.
    6,5 milyar net ötesi borç var iken.
    eldede 14 yabancı varken.
    ve kiriterlere göre transfer yapmak gerekirken.
    vehiç bir kiriter tutmuyor.
    ve transferde yapılamıyor.
    şenol hoca ne yapsın.
    ismail hoca ne yapsın adam şunu alın demiş çebi başka isimleri almıştı transferlerde.
    yani şenol hocada en az 4-5 oyuncu istiyorda.
    hani para hangi parayla alınacak.
    kiriterleri aşmışta aşmış durumdalar.
    işte sezon başı 3 genç oyuncu satarak bazı taransferlerler yapıldı veanca eldeki imkanlarla bunlar alınmıştı.
    çünki borç yüzünden kiriterlere takılıyoruz.
    borç batağında yüzen çebi yönetimi ne yapsın.eli kolu bbağlı.borçmu ödesinler.transfermi yapsınlar.
    basketin valeybolun hentbolun durumu ortada küme düşecek durumlar var.neden.
    borç borç bunları temizlemek ise adeta imkansız mucize lazım.
    böyle bir durum varken nasıl kaliteli oyuncu alınır.imkansızlıklar içinde boğuşan bir yönetim var.
    zor çok zor.
    14 yabancı elde var.
    boyd gönderildi.koşarak uefa ya gidecek adam.
    hala vida alacak peşindeymiş 2,5-3 milyon alacak davası açmış.yönetimin açıklaması.
    kimi göndermek istesen adamlar ben antemeana çıkarım gitmem diyorlar.
    yada verin alacağımı tam gideyim diyorlar.
    montero vasat souza vasat sais vasat atiba yaş 40 ne iş yapacak pili bitmiş

de souzda bitmiş
    ghazzl öyle takımın çoğu yabancısı vasat oyuncular bunlarla şampiyonluk mucize olur
    şenol hocanın işi bu kadroyla çok zor
    iyi gerçek kaliteli oyuncu çok fakat bunlarında maliyeti yüksek bu yüzden oyuncu bulmak almak devre arasında çok zor.
    yerli oyuncular varmı iş yapacak varsa yönetim yerli oyuncu bulması lazım.
    caner olabilir sol beke iş yapar.
    o yabancı sol beki gönderip gönderbebililerse belik 1 yabancı kontenjanı açılacak gibi.
    gitmeyen direnen yabancı vasat futbolcu cenneti bjk külüp çifliğinden bedavadan beslenmeye devam ediyorlar.
    adamlar haklı ederinin 5-6 katı astronomik rakamlara oynuyorlar.
    hemde vergisiz böyle çiflik varmı.var bjk çifliği.
    fenere bak aldığı adamların hepsini elde kalmadan satıyorlar.
    çoğuna transfer teklifi geliyor.
    bjkde şöyle elle tutulur yabancı oyuncusuna gelen teklif varmı.yok.
    varsada alınan rakamların çok altına transfer edecek külüpte olabilir.
    hep zarar eden yönetim anlayışı var.
    menejerlerde bjk yi kazıklamaya kandırmaya devam ediyorlar.
    bjknin işi çok zor bu durumda.yönetiminde parası yok.kiriterler belli.
    eldede yabancı kontenjanı dolu kadrosu var.
    en az yarısı vasat oyuncu bunların ayrıca.bjkde oynamaları halinde zaten oynuyorlar.
    şu andaki sonuçlara göre puan durumundan zaten belli.şampiyonluk hayal bu kadroyla.
    para yok.kadro dolu.transferde yok gibi.
    kontenjan açılmıyor.yabancı gitmiyor.bunları alacak külüplerde yok.böyle paraları bu vasat futbolculara kim verir.kimse vermez.zaten hiç birine transfer teklifi gelmiyor.
    bir weghors var elde o da kiralık diğerleri.ehh işte olsda olur.olmasaada olur.
    hal böyle iken bu kadro ile şampiyonda olunmaz.bu kadro daha çok antronör harcar.hatta yönetimi bile gönderirler.
    seyircide küsrse maçada az giden olur.
    taraftar borçtan falan anlamaz.taratarın beklentisi şampiyonltur.tarafrtar başka bir şeyden anlamaz.
    kartalımızın bu senede şampiyon olması çok çok zor ötesi görünüyor.
    umut yok.işimiz zor..ytd.

Alıntı Originally Posted by mooses Yazıyı Oku
    buraya yazıyorum,
    kağıt döndü, Katar'lılarla da sponsorluk tamam.kısa vade 10 üstüne atabilir, hatta orta vade 15 - 20 olma ihtimali çok yüksek. az sabırlı olan güzel ekmek yer.
    YTD

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 gün önce satıp alfas alacaktım son kez grafiğine baktım ulan bu gider dedim. İÇ SESİMİ DİNLEDİM DİNLEMEZ OLAYDIM
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi, halihazırdaki durumu hakkında fikriniz nedir?
    mesajlarını dikkatle okuduğum ve önemsediğim sn BJK Coccinella, mesajın geç farkettim.. daha doğrusu BJK den ayrıldıktan sonra forma tekrar bakmadım..

bu gün taramalarda boy gösterdi.. günlükler saldım çayıra ama haftalıklar dikkat çekici.. takıp edilmeye değer.. ancak teknik görünümü TUZ gibi.. Tuzu kaşık kaşık yiyemezsin ama her yemeğin içinde mutlaka olması gerekir.. yanı günlüklere (düzeltme)tuz lazım ki senede tat gelsin..ama haftalıklarda başlarım tuzuna der ve giderse itirazım da olmaz.. günlükte 6.55 altındaki 6.37 önemli destek ise 6.09 ile 5.91 aralığında.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5. Son paylaşım 24 Aralık
    Herkes yeni arzlarda, u30 larda falan filan...
    E takımın şampiyonluk hedefi de yokken kim bakar bjkas'ye...

Var mı bir hikayesi bu teknik görüntünün peşine takılacak?

6. İlk defa şahit oluyorum buraların tamamen terkedilmiş olduğuna
    Halbuki öyle bir süreç ki tavan tavan giden bir hissenin ne için gittiğini sorgulamadan tahtaya atlayan dünya potansiyel müşteri var ortamda iyi hoş sorgulayanlar da kendilerini çabucak kandirabiliyor bu sıralar.

Neyse ilk pozu aldım gecenlerde.
    Düşerse devamke.
    Bol kazanclar

7.  Alıntı Originally Posted by _robinhood Yazıyı Oku
    İlk defa şahit oluyorum buraların tamamen terkedilmiş olduğuna
    Halbuki öyle bir süreç ki tavan tavan giden bir hissenin ne için gittiğini sorgulamadan tahtaya atlayan dünya potansiyel müşteri var ortamda iyi hoş sorgulayanlar da kendilerini çabucak kandirabiliyor bu sıralar.

Neyse ilk pozu aldım gecenlerde.
    Düşerse devamke.
    Bol kazanclar

ABUBAKAR size şampiyon yapar belki girin girin alın ucuz ucuz..

Tüm spor hisseleri içinde en mantıklı alım kararı bence BJK olmalı.

- Weghorst'tan çok güzel para kazandı ve ligin 2. yarısı için çok önemli transferler yaptı. Aboubakar'ın önümüzdeki yıl dahil bütçesi neredeyse bedavaya geldi (Weghorst satışı sebebiyle).
    - Ligin zaten en performanssız dönemini yaşadı ve yükseliş dönemine geçti.
    - Abromoviç'e satış olur olmaz bilemem, bana uzak geliyor ama Abromoviç olsam, piyasadan alınabilecek tek spor hissesi bence BJK. %49'u piyasadan 100 TL fiyatlamaya kadar toplarsa, çoğunluk için kalan %2 için kulüple masaya oturur. ZAten böyle bir ihtimal gerçekleşirse, bir lot fiyatlaması bence 200-250 lira bandında gelir.
    - Şampiyonluk ve/ya 2.'lik her durumda BJK için yeni fiyatlamalar getirir.
    - Bugünkü değeri ile piyasa değeri 1,7 milyar TL'dir. Borsadaki senetlerin değerine bakınız, bu rakamın ne kadar düşük ve komik olduğunu o zaman daha iyi anlarsınız. Bana göre tam da Damızlık bir hisse senedidir. Ben şahsen, bu fiyatlara, elimdeki senetleri vermem. BJK'nin ortağı olmak, bu fiyatlamanın çoooook üzerinde bir onura/değere sahip.
    - Tüm spor senetlerine bakınız. Tamamının piyasa değeri BJK'nin yukarısında. TSPOR bile %50 daha yüksek piyasa değerine sahip.
    - Tüm spor senetlerine bakınız. Tamamının piyasa değeri, net defter borcunun 2 katı seviyesindedir. Ve mantıklı bir değerleme bu. BJK'nin ise, net defter borcunun yarısı kadar piysasa değeri var (Net borç 3.2 MrTL, Piyasa değeri 1,7 Mr/TL). SAdece bu başlık bile, BJK'nin 4 kat fazla fiyatlamaya sahip olmasını gerektirir ki, bu da en az 25'li fiyatlar demek. Esasen 25 hedef fiyat değil. 25 TL/lot fiyat, düzeltme hareketi ve fiyatıdır. Diğer spor hisseleri bazında dengeye oturmuş fiyattır.
    - Senette olan Küçük Yatırımcı 25'li fiyatlardan elindeki malları verecektir diye düşünüyorum. Ki bu da normal. Özetle; BJK bir hareket yapacaksa, hareketi, 25'ten sonra başlayacak diye düşünüyorum.

Benim BJK ile ilgili öngörüm, 100-120 TL arası bir fiyatlamadır. Umarım 1 yıl içerisinde bu hareketi yapar. Tamamen kişisel görüşümdür.

Yatırımcı tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : TRADER34; 24-01-2023 saat: 10:04.

Sayfa 679/684 İlkİlk ... 179579629669677678679680681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •