Sayfa 530/684 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Merhaba Hisse.net dostları

Fenerden zararı çıkarınca Bjkas'tan da zararımı çıkarmalıyım (Yıllar önce 2,40'lardan alıp 1,25 verip Ali Koç nedeniyle fenere geçmiştim).deyip geçen hafta 2,09 ortalamayla yüklüce glrdim.2 altında zarar kes yapmayı unutmadan.

Sportifler artık paraları savuramayacaklar,borçlarının da sürekli azalacağını düşünüyorum.En erken artıya geçeçek kulüp Beşiktaş olacaktır.Bu hisseler toplu yükseliş trendine girdi.Bu iş titan zinciri gibi...Yükselişi gören gelecek.Bomba en son gelenin elinde kalacak.Daha yolun başında olduğunu düşünüyorum.3-4 lira beklentim.O seviyelerden bedelli artırım açıklaması gelirse şaşırmam.

2. fenerliyim ama seviyorum bjkası be hiç kapris yapmıyor göstere göstere alıyor valla

yarın tavanmı olacan şen 3 4 5 leremi çıkacan şen

yeminle bir bjkas forması alasım geldi ha
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Bir hisse semedini almak için araştırma yapmaz isen, kulaktan dolma bilgilerle daha çok öpülürsün.
    Hem öpülürsün hemde gelir burda bilmişlik taslarsin.
    o.yuzden kendinden başkasına güvenme.
    Bak metro yarın artı açıp nasıl eksiye düşüp sonra tekrar nasıl artı olacak seyret.
    .

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Herkes pozitif ise burada bir sorun var, ne oldu borçlar bittimi, ligde durum ne, direktör gitti mi, topçuların kalitesi hep soru işareti? Yarın bedelli denmeyeceginin garantisi mi var? Bu borçlara kesin bir çözüm bulunmadiktan sonra bu yükselişler ve satışlar insanları uzebilir dikkatli olmakta fayda var, ytd.

5. Romantik Adam a teşekkür ediyorum.Doğru neyse onu yazıyor bu hisseye güvenmeyin elinizdekini de alır

6.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Romantik Adam a teşekkür ediyorum.Doğru neyse onu yazıyor bu hisseye güvenmeyin elinizdekini de alır
    Elindekini alsa yine iyi ......

7. Bende yeni girdim 1,75 ten 2,34 ten satıp 2,18 sen yine aldım beklemedeyim

8. artıdaki senet eksi kapattı neden düştü bilen varmı
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 530/684 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •