Sayfa 684/684 İlkİlk ... 184584634674682683684
Arama sonucu : 5470 madde; 5,465 - 5,470 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. yarın karga spor da şelale hareketi başlar mı acaba ? bu kadro mu seneye şampiyonluğa oynayacak ? yatırım tavsiyesi değildir.

2. Valla bende tsk.ederim pesinen.Gözümüz yok yolu acik olsun.Gs gore zaten aya gitmis.Ayda ki Fenere komsu olmus 25 puan fark yerken.Bunun bir aciklaması olabilir.Kulube bir talip mi varda bilen biliyor ve gidiyor

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    beşiktaş neden prim yapıyor bunu birisi bana açıklayabilir mi lütfen ? teşekkür ederim şimdiden.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    beşiktaş neden prim yapıyor bunu birisi bana açıklayabilir mi lütfen ? teşekkür ederim şimdiden.
    Hisseyi götürenler yukarı götürmek için klüp yöneticileri ile anlaşmış olmalı, Onun dışında, şirket yapısından dolayı kulübe Bir talip olması gibi bir durum %0 bence

Şu an piyasa değerleri
    Beşiktaş 17 milyar 868 milyon
    Fenerbahçe 9 milyar 556 milyon
    Galatasaray 7 milyar 527 milyon

Gel de inan
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. bence de herkesin bilmediği bir şeyi el altından bilen birileri olmalı. yoksa bir hissenin 1 yılda 6 liradan 80 liraya gelmesi hiç olağan bir durum değil. SPK bu hissede kimin alış yaptığını gayet net bir şekilde görüyordur. Bence yakın zamanda sermaye artışı yapıp bedelli olarak bölünecek hisse. Benim tahminim bu yönde. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. çok şükür taban olacak. saçma sapan yükselişin geri dönüşü de her zaman böyle olmuştur.

6. 10 liraya yolculuk başlamış, hadi hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 684/684 İlkİlk ... 184584634674682683684

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •