Sayfa 585/684 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Bugün başkanın yaptığı konuşmadan sonra dua ediyorum. Allah Beşiktaşımızın yardımcısı olsun. Amin.

2. Günaydın,bol kazançlar, anırım video yayınlamış BJK, 1 Haziran 2020 saat:11 şeklinde, muhtemelen Beko ile sposnorluk antlaşması imiş bu da olumlu yansır mı acaba? Asla yatırım taviyesi değildir.

3. Günaydın,bol kazançlar, anırım video yayınlamış BJK, 1 Haziran 2020 saat:11 şeklinde, muhtemelen Beko ile sposnorluk antlaşması imiş bu da olumlu yansır mı acaba? Asla yatırım taviyesi değildir.
    Ya da Cuma günkü yükseliş bu haberle mi ilintiliydi?

Beşiktaş kulübü sosyal medyadan yeni sponsoruyla ilgili paylaşımda bulundu. Siyah-beyazlı kulübün "Efsane geri dönüyor" notunu düştüğü paylaşımda fonda Beko'nun müziğinin yer alması da dikkat çekti

Beşiktaş kulübü sosyal medyadan yeni sponsoruyla ilgili paylaşımda bulundu.

Siyah-beyazlı kulübün paylaştığı videoda "1 Haziran saat 11" ifadeleri dikkat çekti. Öte yandan "Efsane geri dönüyor" notu düşülen paylaşımda Beko'nun müziği kullanıldı.Kaynak Borsa Gündem.Asla yatırım taviyesi değildir.

4. bugün sattım hepsini. 2017 8.aydan beri elimde var. al ver al ver zararı zorla kapattım.bir miktar karla verdim. vadelide dursa para daha iyi di stres olmazdı en azından stres olacak kadar çok büyük miktar almadım ama 485 lerden 1,35leri görüp 3,75 ortalama ile satış sonra tekrar 1,3X lar şimdi verdim adam gibi kağıt alırım ya da olmadı tekrar olmadık fiyatlar altına inerse tekrar alırım. açıkcası alırken kazanmak lazım. 3-4 lerden almak çok riskli.. bol kazanç.

5.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    bugün sattım hepsini. 2017 8.aydan beri elimde var. al ver al ver zararı zorla kapattım.bir miktar karla verdim. vadelide dursa para daha iyi di stres olmazdı en azından stres olacak kadar çok büyük miktar almadım ama 485 lerden 1,35leri görüp 3,75 ortalama ile satış sonra tekrar 1,3X lar şimdi verdim adam gibi kağıt alırım ya da olmadı tekrar olmadık fiyatlar altına inerse tekrar alırım. açıkcası alırken kazanmak lazım. 3-4 lerden almak çok riskli.. bol kazanç.
    Sn.Emperador, 2.45 deki destek kırılırsa 2.29 a kadar boş. Takipte kalın derim.

6.  Alıntı Originally Posted by sailor06 Yazıyı Oku
    Sn.Emperador, 2.45 deki destek kırılırsa 2.29 a kadar boş. Takipte kalın derim.
    Takip ediyorum. acele etmeyeceğim alım için.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. 2.65 ciktik kisa surede %25 birakti tesekkurler besiktasim bol kazanclar

8. Trabzonspor 1 yıl men yedi, 3. olup ŞL umudu var bakalım hissedarlar ne tepki verecek?

Sayfa 585/684 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •