Sayfa 280/686 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon
Arama sonucu : 5481 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. bu güne kadar bu baskının nedeni bu muydu... hisseyi toplayıp yavaştan şimdi yavaştan haber yaparak satış için zemin mi hazırlıyorlar!!! eger katarla hisse satışı ve ya büyük bir sponsor anlaşması çok güzel olur.. birde süpriz şampitonlukla beraber süpriz rakamları görebiliriz...ytd

2. bende sattım haram zıkkım olsun allah kalanlara sabır versin kalın sağlıcakla

3. Akşama patlar��

4. bir köşe yazarının gazlamasıyla kağıdı iyi pazarladılar birkaç gündür!! katarlılar geliyor; bir de şampiyon olursak diye diye iyi itelediler!! vallahi billahi dakika durmayacağım hissede ama çok zarardayım!! benim beklemekten başka çarem yok!! ama gaza gelip alanları iyi s.....

5. Neyi gazladılar hisse bütün olumsuzlukları fiatlamış durumda kupada beraberlik yattı dediler şampiyonluk gitti dediler fiat bu düşüncelerin yüzünden buralara geldi. Ama daha giden yatan bir şey yok. Haftaya tahminim bilanço gelecek bu bilançoyu digerlerinden farklı bekliyorum. Yada şöyle söyleyim öldük bittik desem bu fiatlardan yüzde 10 zarar eder satarım. Ama sponsorluk hisse satışı kupa şampiyonluk bu beklentilerden bir tanesi bile kar etmem için kafidir.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

6. Beşiktaş tüm sezon olumlu işler yaptı...Hisse bir türlü çıkmadı.. hatta çok düştü...Hatırladığım en kötü yenilgisini Başakşehirden aldı...Bayern münich yenilgisi zaten bekleniyordu..bence önümüzdeki 2 haftalık fikstür ..Rakiplerin puan kaybetmesi için uygun..Benim düşüncem bu iki haftada beşiktaş avantajlı konuma gelebilir...y.t.d...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Bol Şanslar..............iyi hafta sonları olsun......[/SIZE][/B][/COLOR]

şu yazıların üzerine tıklayın linkler var :

buradan formu doldurun :

YARIŞMA >>> KATILIM LİNKi

buradan da doldurulan form sonucu liste var hem sizin hem de rakiplerinizin.
    İZLEME >>> TAKİP LİNKi
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

8. Ha bu ibino spek sampiyonluguda pirimlemezse baska sozum yok zaten..

Sayfa 280/686 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •