Sayfa 351/685 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sabah : Kulüplerin vergi borçlarının faizleri silinecek ve anapara ödemesi yapılandırılacak.
    Sen neyin kafasını yaşıyorsun ya burdaki tacavuzun farkında değilsin galiba fedarasyon yönetim hakemler verilen kararlar hepsi beşiktaş 'ın aleyine çalışıyor

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bütün sportifler artı bu neden böyle kaldı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Efendilik koyun olmak değildir. Efendilik en baz tanımıyla hakkına / haklara saygı göstermek aksine cereyanlarda ahlaki sınırlar içerisinde mücadele etmektir. Biz susmayı "efendilik" sayıyoruz. Sağlamasını yapmak da zor değil. Filmi tersine çevirelim: kupa maçında yaşananlar dolmabahçede yaşansaydı. Mağdur olan fb olsaydı ama onlar cezalandırılsaydı. Azize Beşiktaş yüzünden şampiyonluğu kaybettik mi derdi. Veya böyle diyip bırakır mıydı? taraftar daha çok sahipleniyor kulübü asıl ses vermesi gerekenler de çıt yok. Yönetim maalesef her konuda çok pasif.

4. endekste geldi 102 nin altı bahanende hazır sal bakalım nereye kadar

5. bir hafta giremedim, resmen yerlerde sürünüyoruz..bahane arıyorlardı sonunda buldular..bu kadar iyi geçen bir sezon ve kardan sonra bu kadar düşüş normal değil..bu borsada ne normal ki zaten tümm kurallar ters işliyor bizde.. az sabır belki güzel bir haber düşer

6.  Alıntı Originally Posted by Periyod Yazıyı Oku
    Yorumları bakınca herkes havlu atmış gibi... Fenerin iddiasının olduğunu kim düşünürdü. Beşiktaş'ın bittiğini düşünenler acele etmiyor mu? Top yuvarlaktır. Şampiyonluk Mümkün mü? Bu saatten sonra Şampiyon olacak diye alınmaz ama %1 dahi olsa olabilir. Gs Şampiyonluğu kesin değil.
    Başakşehir-Sıvas maçında sanki gol attıkları için kahr-u perişan olanlar oldu. Fener - Bursa maçında izlediğim kadarı ile Musa Sov sahada geziniyordu. Gerçekten top yuvarlaktır ama bit yeniği topun önüne geçmiş gibi tuhaf bir hissiyat oluştu bende. Yanılıyor olabilirim. Bu hafta her şeyin Beşiktaş'ın lehine dönebileceği ihtimaline kendimi çok inandırmışta olabilirim. Ama Galatasaraylı olarak Beşiktaş'a daha çok şans vermiştim. Kadrosu takım ruhu çok iyiydi. Maalesef olmadı. Zarar ettim ama zararıma değil de daha çok Beşiktaş'a özüldüm. Dilerim hak ettiği değeri alırda bizde zararımızdan kurtuluruz.
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

netturko Guest
    Iyi haber çıksa nolcak ya artniyet li hırsızlar donuna kadar aldılar bu ülkede bunlardan iyi soyguncu varmı ya tiyatrocular... milletin zamanıni parasini guvenini çaldılar...

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    bir hafta giremedim, resmen yerlerde sürünüyoruz..bahane arıyorlardı sonunda buldular..bu kadar iyi geçen bir sezon ve kardan sonra bu kadar düşüş normal değil..bu borsada ne normal ki zaten tümm kurallar ters işliyor bizde.. az sabır belki güzel bir haber düşer
    hocam güzel haber şampiyonlar ligiydi bu saatten sonra oda zor artık sabahta vergi affı vs vardı tepkisini verdi 2.60 lara demir attı şimdi bu saatten sonra yapılacak olan kulüp olarak yönetim teknik heyet kenetlenmeli şenol hoca çıkıp biz burdayız görevimizin başındayız vs ölü toprağını üzerinden atsın ortam yumşasın yoksa beşiktaş her zaman beşiktaştır

Sayfa 351/685 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •