Sayfa 518/685 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Akşama görücez spor 🏀 hissenizi 3 yıl oldu bir sürü insan yukardan aldı zararın çakmasını bekliyor bende dahil kimse suçlu değil alırken düşünmek lazım yeni girenlerde bol şans diliyorum
    Güzel kardeşim 2 gündür ne muhalefet yaptın hissedeysen dua et bırak gittiği yere gitsin değilsen sus Allah aşkına tamam anlaşıldı derdin

2. Nazar Değmesin!

Arkadaşlar bizim bilmediğimiz bir durum mu var? Hisse birden atağa geçti...

3. İnsanlara gerçeği yansıtmadığını anlatmak istiyorum keşke çok yukarı gitse ama hiç güven kalmadı bu hisseye inanın değerli dostum ben sizden daha çok isterim 6 olmasını arkama bile bakmam

4.  Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    İnsanlara gerçeği yansıtmadığını anlatmak istiyorum keşke çok yukarı gitse ama hiç güven kalmadı bu hisseye inanın değerli dostum ben sizden daha çok isterim 6 olmasını arkama bile bakmam
    Hepimiz onu istiyoruz

5. Bakin arkadaşlar bazılarımızın maliyeti daha fazla bazılarımızın daha az bazılarımızın da çok düşük o yüzden öyle böyle yazmaya gerek yok ne kadar yazsak yön biz belirleyemeyiz oyuzden bırakın kısmetse ne warsa onu gorecegiz

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. Evet dediğim geldi herkes bu kadar basit insanları kandırmak gerçekten 😐 çok yazık ne diyeyim bilmiyorum

7. İnanın böyle hisseyle oynuyorlar ya belki de insanların psikolojik baskı yapıyorlar bizde bunlara yem oluyoruz

8. Ben senin dediğine inanmıyorum kardeş gün sonunda görüşürüz herkezin kararı kendini bağlar o yüzden algı yaratmayalım.....daha güzel faydalı şey ler paylasalim
     Alıntı Originally Posted by oguz1724 Yazıyı Oku
    Evet dediğim geldi herkes bu kadar basit insanları kandırmak gerçekten çok yazık ne diyeyim bilmiyorum
    SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 518/685 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •