Sayfa 136/685 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon
Arama sonucu : 5478 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Cenk'ide sattık gol atacak adamda kalmadı şampiyonlukta tehlikede yönetim cenki satarak iki kurus hesabı yaparken şampiyonlar ligine katılamayarak kaybedeceği paranın hesabını yapamayacak kadar aciz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Orman istifa

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Durumlar hic de iyi degil spek sicti ulan bu bize yapilirmi be baska şirket olaydi en az 2 tavani vardi

5. 4'ten 4,45'e kadar Cenk beklentisini fiyatladı, gerçekleşti satıyor bu borsanın değişmez kuralı. Şimdi lig başlayana kadar sıkışık, sıkıcı olağan hareketlerine dönecektir. Büyük bir sürpriz olup da bayern'i elemezse, elendiği maç sonrası son bir fiyatlama (belki 3,50-3,75 aralığı) yapıp ligdeki durumuna göre yükselişe geçecektir. Ligde de işler kötü giderse bu yıl 3-4 aralığında takılır durur artık. Şu an için yükselmesini gerektirecek hiçbir sebep görmüyorum, belki mal satmak için spekülatif 5-10 kademelik yukarı hareketler yapar onun dışında güçlü bir hareket zor gözüküyor. YTD.

6. BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Cenk Tosun'u Everton'a yollayan ve forvet için arayışlara başlayan Beşiktaş, listesindeki Cyle Larin ile 3+1 yıllık anlaşmaya vardı..

https://www.aspor.com.tr/besiktas/20...-anlasma-tamam

http://www.ntvspor.net/futbol/cyle-l...bad907a427f475

Slimani beklerken, Larin geldi. Bu sezon iş yapar mı bilemem ama Şenol Güneş’in ellerinde geleceği parlak.. Ne diyelim hayırlısı olsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

7.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Cenk'ide sattık gol atacak adamda kalmadı şampiyonlukta tehlikede yönetim cenki satarak iki kurus hesabı yaparken şampiyonlar ligine katılamayarak kaybedeceği paranın hesabını yapamayacak kadar aciz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sana katılamıycam arkadaşım,4 milyon euro para verip Negredoyu yedekmi oturtacaktık harika bir strateji ve ederinin çok üstünde bir fiyata Cenki gönderdiler Negredo Cenki aratmaz bence.Kulüplerin mali durumu ortadayken Cenki satmamak aptallık olurdu.Şampiyon olacaksak bu Negrodaylada pek ala olur can sıkıcı bir durum yok bence,asıl can sıkıcı olan bizim speğin katıksız orman çocuğu olmasıdır.YTDeğildir

8. Şu anda düşmesi için hiçbir sebep yok.100 milyondan fazla para kasaya girecek,yüzde 30 prim yapmış olsa anlarım % 5 100 milyonun primlenmesi olabilirmi bence hayır dedimye tam süzme bu sene diğer takımlardan 80 milyon euro parayı extra kasaya koymuş kulubün hissesi fark yaratmalıydı ama bedelli yapan ardından bir bedelli daha açıklayan Gs nin hissesi uçuşa geçti ne oldu şampiyon mu oldu Gs o kadar kolaymı bu işler ama burası borsa kim kime hesabı.Zaten bana kaçan kaçmış biraz fazla biraz az ne farkeder seve seve bekliycem bence sakince beklemek lazım burdan 3 lere ineceğini düşünerek malı satıp strese giriceme mal elde beklerim tabi bu tamamen benim kendi düşüncem herkes kendi kararını verecek etkilemekte istemiyorum kimseyi geçen sene buralarda dolanan bir Kıdemli vardı Loruhlano diye krizsel dibi 4.65 diyordu kağıt nerelere indi o yüzden kimseye inanmayın planınızı kendiniz yapın.Burada gezinen çok çakal var dikkat.YTDeğildir

Sayfa 136/685 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •