Sayfa 304/684 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    Bu kansizlar hisseyi alan çok olunca dökmek için nasılda basiolar asagiya

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ağa bassında zaman mı kaldı.Bu tahta yapıcı boşuna cömert demiyoz😆ytd

3.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Bu kansizlar hisseyi alan çok olunca dökmek için nasılda basiolar asagiya

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nedense hiçbir zaman yükselterek dökme şeklini denemediler , aslında haber çok kullanılabilir

4. Bu kadar karaktersizlik de fazla, düşerken önde çıkarken sonda.. Alırken beklentim ligi ilk ikide bitirmesiydi ve halen buna inanıyorum. Ancak benden bu kadar diyerekten nasibi başka yerde arıycaz artık.. Kalan ortaklara bereketli kazançlar dilerim, umarım sabrınızın sonu selamet olur..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yatırım tavsiyesi değildir..

5. Borsa % 3 artıda bu kansız spek % 1 bile yapamıyor sonumuz hayr olsun durum çok vahim

6. inanılır gibi değil gerçekten. isyan etmemek, nefret kusmamak imkansız. her insanın bir sabrı var ve bu hisseyi yönetenlerin ( beşiktaş yönetiminin) bu kadar insafsız olacakları akla gelmezdi. yaklaşık 8-9 yıldır borsadayım bulaştığım en berbat kağıt oldu. elimi verdim kolumu kaptırdım. şirkette olumlu gördüğüm her olayı olumsuz olarak fiyatladı. eveli gün seçim kararı verildiğinde -5 düşen hisse bugün 0.50 çıkmış. Allahınızdan bulun. şu yönetimi destekleyen kim varsa da yazıklar olsun. vebali üzerinize

7. Hrr ne kadar eksikde olsalar bu gebesler telekomda bizi yenemez...motorlari hazirlayin, mavilikler yakin..

Sayfa 304/684 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •